
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#12
|
|
- że nie potrafiliśmy nawet sensownie mieć gry pod kontrolą
- popełnialiśmy babole w defensywie takie, że tylko Stal w tym konkretnym dniu nie potrafiła ich wykorzystać Oczywiście, że niczym to w tym konkretnym dniu nie groziło - co najwyżej stratą jednej czy drugiej bramki, bez konsekwencji w postaci straty 3 punktów. To było niepokojące. Ale i tak wiem, że zerojedynkowców nie przekonam. Tak. Macie rację. Mecz był genialny. Nie popełniliśmy żadnego błędu. Nie traciliśmy głupio piłek na swojej połowie. Sił wystarczyłoby nam jeszcze na dwie dogrywki, gdyby było trzeba. Zadowoleni? ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|