
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#31
|
|
U wszystkich buków jesteśmy faworytem, o czymś to świadczy. Płock nie gra ostatnio wybitnej piłki, mają 5 meczów z rzędu bez zwycięstwa, po przerwie punktują gorzej od nas.
Z kim wygrać jak nie z nimi? Teoretycznie obok ŁKS-u to powinien być najłatwiejszy przeciwnik. Tym bardziej że gramy u siebie. Dla nas jest to również szansa na realne wpuszczenie Płocka do grupy drużyn walczących o utrzymanie. W przypadku zwycięstwa mamy do nich tylko punkt straty (realnie 2) co przy 5 kolejkach do końca powoduje, że o utrzymanie walczą 4 zespoły a nie 3 (ŁKS-u nie liczę). Jeśli nie będzie głupich fauli na 20-30 metrze przed naszą bramką i jeżeli będziemy kryli Urygę przy rogach to nie powinno być źle. U nas jest trochę absencji ale w Płocku też za kartki nie zagrają Szwoch i Garcia. Chciałbym żebyśmy wyszli w ustawieniu: Buchalik â Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok â Błaszczykowski, Basha, Żukow, Chuca, Hołownia â Turgeman Oby tylko Kuba wytrzymał cały mecz. |
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#32
|
|
Z drugiej strony u bukmacherów wyjściowy był kurs ~2,00, a teraz już oscyluje wokół 2,2-2,3. Tendencja jest więc wzrostowa
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#33
|
|
Musimy w jakis sposob wyrwac trzy punkty.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#34
|
|
Konferencja prasowa przed meczem: https://youtu.be/UCodvfGFUe4
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#35
|
|
To może być najważniejszy mecz w ostatnich kilkunastu latach.
Niestety odbudowa klubu rozpoczęta przez duet Jarosław Królewski&Bogusław Leśnodorski została zablokowana z pełną premedytacją przez wiadome środowiska i ich samozwańcze elity towarzysko-intelektualne wywodzące się z najbardziej twardego, konserwatywnego betonu TS-u. Wisła musi utrzymać Ekstraklasę i to za wszelką cenę, bo w innym przypadku ten niszczycielski układ jeszcze mocniej zablokuje, zabetonuje Wisłę i to na najbliższe kilkanaście lat, spychając największy klub w Polsce na kompletne peryferia piłki w tym kraju, a dokładniej tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie nie ma niczego. Nie idźmy tą drogą... Zgadzam się z Bogusławem Leśnodorskim, że: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ca-inwestycja/ Tylko niestety rzeczywistość wygląda w dalszym ciągu fatalnie, bo wróg jest dalej wrogiem.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.06.2020 o godz. 03:50.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#36
|
|
Koalik - idź w końcu do lekarza.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#37
|
![]() ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#38
|
|
Moze sie szczescie usmiechnie i uda sie zremisowac
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#39
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#40
|
|
Wygrana dzisiaj jest kosztem 6 punktów! Świnia wygra u siebie z kretami i zacznie nas niebezpiecznie gonić, a scyzory będą mieć Raków który jest mega chimeryczny i grając dobrze z nami może teraz wtopić jak mało kto... Poza tym przy korzystnym wyniku i dobrym układzie już dzisiaj może polecieć łks
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline |
#41
|
|
Dzisiaj to naprawdę można się zgodzić co do tego, że to jeden z najważniejszych meczów w ostatnich kilkunastu latach. Oczywistą oczywistością jest to, że Zagłębie dzisiaj rozłoży nogi przed Arką i przy naszym braku wygranej przewaga zmniejszy się do 2/3 punktów, a to oznacza już kompletny paraliż i pełne gacie ze strachu u naszych gwiazdeczek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#42
|
Bardzo ważny mecz, najważniejszy mecz, ten mecz jest o 6 punktów, jeśli dzisiaj nie wygramy to będzie lipa... bla bla bla... Tydzień temu to samo, dwa tygodnie temu to samo, miesiąc temu to samo, za tydzień to samo, za dwa tygodnie to samo, za trzy tygodnie to samo... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline |
#43
|
|
wystarczy przypomnieć sobie to: https://www.youtube.com/watch?v=Hoc078sNK5U
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#44
|
|
Z miłą chęcią chciałbym ujrzeć w dzisiejszy wieczór taki skład:
Alon Buksa Kuba Chuca Basha Szot Sadlok Hebert Klemenz Niepsuj Buchalik |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#45
|
|
Błagam kvrwa tylko bez wymyślania koła od nowa
451, na bokach Sadlok i Niepsuj, jako młodzieżowiec na lewe skrzydlo Buksa, jak spuchnie w 60 minucie to na zmianę Holownia, oby na obronę wyniku W środku Basha i Zukov Jeżeli Vukan jest niesprawny to za niego Chuca W ataku Alon I chce widzieć walkę, doskok do przeciwnika a nie takie coś jak było przy 3 golu dla Rakowa ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#46
|
|
Stawianie Olka na skrzydło to strata jego potencjału. Zupełnie nieopłacalne moim zdaniem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#47
|
|
Sledzie 2-1 do przerwy. Trzy punkty sa nam potrzebne jak tlen.
Ostatnio edytowane przez Blixa : 23.06.2020 o godz. 17:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline |
#48
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#49
|
|
Na chwilę obecną o spadek walczymy z Arką, dziś 3 punkty trzeba wyszarpać koniecznie.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#50
|
|
agkś pokazała dzisiaj co znaczy walka na 110%. na to samo liczę dziś z naszej strony. Do boju Wisełko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#51
|
|
haha przecież lubinki się podłożyły, jak już ich za bardzo cisnęli postanowili grać w 10tkę.0 presji z ich strony.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline |
#52
|
|
Kuveljić jest całkiem niezły piłkarsko, ale chyba z głową ma coś nie tak. https://weszlo.com/wp-content/upload...21.04.39-2.png
Ostatnio edytowane przez zbyszek93 : 23.06.2020 o godz. 20:36.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#53
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#54
|
|
O czym wy bredzicie. Niko właśnie wybił piłkę, na screenie patrzy, gdzie ona leci. Bardziej to nieodpowiedzialnie niż zamierzone. Pamiętacie czerwoną dla Zdenka? Nogi odbiły mu się od ziemi po odbiorze. To też były 'problemy z głową'?
![]()
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#55
|
|
Przesadzacie, tam było zagarnięcie piłki wślizgiem i mu noga w powietrzu została, dynamika była minimalna
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napisze ale zatęskniłem dzis za Wojtkowskim Holownia się ogarnął w 75 minucie, wczesniej sabotował każda akcje w jakiej brał udzial ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#56
|
|
Na gorąco:
+ Wynik! + Błaszczykowski - Pan Piłkarz, boje się myśleć, które miejsce w tabeli zajmowali byśmy, gdyby nie nasz kapitan + Skowronek - zreflektował się, nie kombinował i dało to efekt + Lis - wszedł do bramki po dłuższej przerwie i dał jakość - gra na przedpolu, wznowienia gry nogą (różnica jakościowa względem Buchalika kolosalna) + Nie wierzę, że to piszę, ale Janicki - bardzo dobry występ - Hołownia - biegał... I w zasadzie tyle. Bez ładu, bez składu. Zero dokładności. Nie dawał nic zespołowi. Temu Panu już dziękujemy - niedokładność - chciałbym poznać liczbę niedokładnych podań w tym spotkaniu, było ich multum - gra w ataku - w zasadzie nie potrafimy stworzyć sobie dogodnych okazji strzeleckich (o ile w pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało, to w drugiej połowie niemalże zero klarownych okazji) - brak szybkiego zawodnika, nie było komu wychodzić do kontr. Brakowało zdecydowanie takiego jeźdźca bez głowy (Mąka?), który szarpnął by na skrzydle Podsumowując. Mega ważne 3 punkty. Jeszcze 4 i mamy utrzymanie, ale mam nadzieję, że nasi włodarze już intensywnie myślą o zbliżającym się oknie transferowym. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline |
#57
|
|
Nie no, bądźmy obiektywni. Każde takie wejście wyprostowaną podniesioną nogą to jest czerwona kartka. I nieważne czy zamierzona czy niezamierzona. Fura szczęścia, że sędzia nie zauważył. Ale miło popatrzeć jak forum parchów, legii i innych klubików aż się gotuje ze złości.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#58
|
|
bałem się trochę Lisa w bramce.. ale miał 2-3 wyjścia pod koniec meczu.. wszyscy wiemy, że Buchal by stał w linii i nie wiadomo jakby to się skończyło.. tak powinien własnie grać bramkarz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#59
|
|
Bezcenne trzy punkty.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#60
|
|
Powiedzmy, że się zgodzę, chociaż nie do końca, ale przecież nie w tym rzecz. Czy Twoim zdaniem ta sytuacja świadczy o problemach psychicznych Niko? Moim zdaniem absolutnie nie...
![]()
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|