
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#2
|
|
mecz z jedną z najsmutniejszych i bez jajowych drużyn w lidze. Nie ważne w jakim stylu ale 3 pkt trzeba zdobyć.
Zagrałbym Buchalik-Sadlok Hebert Janicki Niepsuj-Żukow Basha Szot -Tupta Błaszczykowski- Turgeman Hołownia słabiutki w sobotę,Savicević potrzebuje ławy bo nic nie gra. Tupta jako skrzydłowy na pewno lepiej niż wahadłowi |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#3
|
|
Panie Trenerze, bez eksperymentów proszę, a będzie dobrze. Trzeba wrócić do tego co funkcjonowało przed epidemią.
![]()
Gegenpressing!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4
|
|
No cóż. 2:1 dla nas, Uryga po stałym fragmencie
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#5
|
|
Wychodząc na boisko będziemy już znali wyniki z Kielc i Gdyni.
Jednak niezależnie od tego, co tam się wydarzy (a może się wydarzyć wszystko) koniecznie trzeba po prostu wygrać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#6
|
|
Taki skład chciałbym zobaczyć:
Buchalik - Burliga/Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok - Basha, Zhukov - Błaszczygowski, Savicevic, Hołownia - Turgeman. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#7
|
|
Chcesz stawiać dalej na beznadziejnego vukana ? Plus ten Hołownia co nic nie gra. Czas na chuce
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#8
|
|
2:2. Uryga 2 gole
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#9
|
|
Coś czuję, że jutro Korona wygra z Rakowem, Arka zremisuje z Lubinem, a Wisła? Mam nadzieje, że te ~8k kibiców da radę.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#10
|
|
W Gdyni niestety ale świnia wygra, mam dziwne wrażenie że krety odpuszczą im mecz... A scyzoryki w dupe od Rakowa i tyle. Ale to nie da nam absolutnie nic jeżeli nie wygramy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Czy próbowaliśmy już Klemenza na lewym skrzydle? Nie? To spróbujmy!
A tak na serio: remis brać w ciemno. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#12
|
|
Buchalik do ataku, a Boguski na bramkę.
Sobol nic z tego nie zrozumie, a Furman posika się ze śmiechu. Zwycięstwo Wisły pewne. Tylko której? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#13
|
|
Czy Sadlok i Burliga mogą grać? Jeśli tak, to niech grają, proszę, na obronie albo wahadłach, ale niech grają.
Bardzo ważny mecz, tutaj musimy zdobyć komplet punktów. Hehe chyba się starzejemy, bo też chciałem rzucić tym sucharem. Chociaż obie Wisły są w takiej formie, że nie zdziwiłoby mnie, aby żadna z nich nie była w stanie wygrać tego meczu ![]() ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#14
|
|
Patrząc na naszą grę, to pewnie wymęczymy remis.
Furman z ekipą pewnie coś ze stałego fragmentu nam strzeli, nasze asy odpowiedzą raz i tyle. Pytanie jak poradzą sobie scyzory i świnia w tej kolejce - w przyszłej jedziemy do Zabrza, a Górnik patrząc na mecz ze scyzorami kondycyjnie wygląda bardzo dobrze. Tam będzie bardzo ciężko o pkt. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline |
#15
|
|
Chciałbym, żebyśmy zagrali normalnym systemem (4-4-2) z Buksą i Turgemanem w ataku, tylko, że w takim ustawieniu brakuje nam lewoskrzydłowego. Mam chociaż nadzieję, że nie będzie jakiegoś debilnego ustawienia (a jak będzie to znaczy, że z trenerem trzeba się pożegnać), a Klemenz wróci na środek obrony (razem z Hebertem) i posadzi parodystę Janickiego na ławie oraz że Lis posadzi na ławie drugiego parodystę Buchalika.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#16
|
|
Ja wiem, że 4-4-2 nam się kojarzy z największymi sukcesami, ale to naprawdę nie jest przypadek, że mało kto tak jeszcze gra. Powinnismy wyjść 4-5-1, standardowe nasze ustawienie pod które mamy de facto stworzoną kadre. Stoperzy na pozycji stoperów, boczni obrońcy na pozycji bocznych obrońców, itd itd. Mam jakieś dziwne wrażenie, że Skowronek za wszelką cenę chce upchać Janickiego, Heberta i Klemenza w obronie i stąd rzucanie Lukasa po bokach obrony, pomocy czy wahadle (wciąż nie wierzę).
Chciałbym, żebyśmy wreszcie wyszli normalnie, na poszczególnych pozycjach niech zagrają piłkarze w najlepszej obecnie formie i powinno być dobrze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#17
|
|
Skowronek o sytuacji kadrowej:
Nie chcemy ułatwiać zadania przeciwnikowi, ale Ci którzy nie byli do dyspozycji dalej nie są. I myślę tutaj o Łukasz Burlidze, o Pawle Brożku i o Kamilu Wojtkowskim. Ci piłkarze nie będą brani pod uwagę w jutrzejszym spotkaniu. Mamy natomiast trochę problemów, ale nie chciałbym o nich mówić A więc jutro pewnie kogoś zabraknie, albo zagra na przeciwbólowych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#18
|
|
Uryga strzela tylko w meczach z nami?
To typuję 2:1 dla nas! ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#19
|
|
"Nie chcemy ułatwiać zadania przeciwnikowi, ale Ci którzy nie byli do dyspozycji dalej nie są. I myślę tutaj o Łukasz Burlidze, o Pawle Brożku i o Kamilu Wojtkowskim. Ci piłkarze nie będą brani pod uwagę w jutrzejszym spotkaniu. Mamy natomiast trochę problemów, ale nie chciałbym o nich mówić"
Coz to znowu moze znaczyc, bo pogrubione slowa raczej nie odnosza sie do samych kontuzji? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
Jeszcze bez Savicevicia i Tupty.
Ciekawe co z Makiem, Knura sugerował że wcale nie jest kontuzjowany. https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15040262 ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#21
|
|
luke1906 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#22
|
|
Buchalik - Klemenz, Janicki, Hebert, Sadlok - Kuba, Basha, Żukow, Chuca - Buksa, Turgeman.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#23
|
|
Buchalik - Niepsuj, Hebert, Klemenz, Sadlok - Kuba, Basha, Kuveljic, Chuca - Buksa, Turgeman
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#24
|
|
Nie przekonuje mnie Klemenz na prawej stronie, wolę Niepsuja, podobnie Kuveljica za Żukowa, który szuka formy. Nie wiem czy Buksa na lewą jest lepszym rozwiązaniem, niż Buksa za Turgemana, bo zapewne żaden nie ma siły na 90 minut. Wówczas jeden z nich na ławkę, a na boisko wówczas.... cholera wcyhodzi na to, że RB9.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#25
|
Myślę, że Buksa z Turgemanem to dobra opcja, Olek może grać trochę cofniety wtedy. Jest Pawłowski, Szot czy Hołownia w razie czego za Olka, wtedy zostanie nominalnie tylko Turgeman na ataku. Z kolei za Turgemana ewentualnie niech już RB9 zostanie w obwodzie. Bo od pierwszej minuty jeśli Boguski ma wyjść jako ten fałszywy skrzydłowy To lepiej dac szanse Chuce, też z niego żaden skrzydłowy, ale od RB9 lepszy po trzykroć. Jest jeszcze opcja Hołownia na lewej pomocy przed Sadlokiem. Wtedy faktycznie Olo może z ławki za Turgemana w tej 60 wskoczyć, a zagrać w środku: Basha, Żukow, Chuca. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline |
#26
|
|
Dopiero teraz przeczytałem wypowiedź przedmeczową naszego trenera i jedno zdanie rzuciło mi się w oczy - "Michał to jest bardzo dobry bramkarz i potrafi grać nogami, również pod presją przeciwnika" - nie sądzę, żeby to był dobry moment na opowiadanie takich żartów. A co do meczu to (może naiwnie) zaufam trenerowi, że ustawienie z Rakowem było tylko potrzebą chwili i było jednorazowe i jutro zobaczymy normalną taktykę z 4 obrońcami i wszystkimi piłkarzami na swoich normalnych pozycjach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Zwracam uwagę na istotę jutrzejszego meczu. Jeden z ważniejszych w kontekście walki o ekstraklasę. Przewaga punktowa nad spadkowiczami powoduje, że nie do końca traktujemy poważnie prawdopodobieństwo spadku z ekstraklasy, jednak nasza porażka przy zwycięstwie dwóch drużyn za nami, redukuje przewagę do jednego meczu, a będziemy grać ze sobą. Przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Lubina, a trzeba wypracowywać przewagę, żeby mecze bezpośrednie, nie było "o wszystko". Jutro trzeba wygrać, ale nasza forma jest niewiadomą. Każdy inny wynik niż zwycięstwo da nadzieję naszym rywalom. Wierzę, że damy radę, ale do tego trzeba dobrego pomysłu na mecz i 100% zaangażowania.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#28
|
|
Ciekawe, czy dużo się pomylę, jeśli wyjdziemy jutro tak:
Buchalik - Klemenz Janicki Hebert Sadlok - Basha Żukov - Kuba Chuca Hołownia - Turgeman Vukanowi przyda się odpocząć na ławce, pomijając nawet ewentualny uraz. Gra gówno i musi usiąść. Tak samo posadziłbym Żukova ale akurat za niego nie ma kogo wstawić do składu (o Pawłowskim nie piszę bo to nie jest piłkarz na szczebel centralny, o Ekstraklasie nie wspominając). Ewentualnie jeszcze Klemenz na lewe skrzydło, albo jako klasyczna 10-tka ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#29
|
|
W gwoli wyjaśnienia - przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Łodzi, pomiędzy bezpośrednimi meczami jedziemy do Lubina w 36. kolejce.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#30
|
|
wychodząc na boisko będą już znane wyniki, więc jeśli nie będzie najlepiej to chyba się zmotywują
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|