
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Mecz przegrany przez Skowronka.
Gra trójką stoperów to prosta autostradowa droga do I ligi. Wystawienie Klemenza na wahadle z pewnością przejdzie do dziesiątki najbardziej kabaretowych pomysłów w historii PMS. Czy jak zawodnik zagrał dobry mecz na swojej nominalnej pozycji to nie może zagrać w następnym meczu na tej samej ? Tylko rzuca się go po boisku, w efekcie łapie czerwo. Stolarczyk nie zmieniał nic w grze, Skowronek co mecz co innego. Efekt zbliżony. Czy tylko ja miałem takie wrażenie, że większość zawodników ma wszystko w d... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|