The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.06.2020, 21:01
Szkoda tego meczu, bo przy odrobinie szczęścia mógł potoczyć się inaczej. Cisnęliśmy ładnie w pierwszej połowie, niestety, błąd Hołowni przy rożnym + brak krycia i bramka w plecy. Druga kwestia - Kuveljić chyba dzisiaj zapomniał głowy na boisko. Z mojej perspektywy było go widać dokładnie wtedy, kiedy faulował. Czy drugi faul na kartkę? No nie do końca, ale widocznie sędzia go obserwował już wcześniej. Bramka Tijanicia - no miał chłop szczęście, bo kilka centymetrów w lewo i piła wyszłaby w pole. Ogromne dziury między formacjami, za głęboka defensywa i Buchal z kupą w majtach, która mu tak ciążyła, że przy strzale Sapały to się położył, zamiast się wybić do piłki. Albo się pośliznął, chociaż nie było widać. A co u nas? Basha dobrze, Kuba klasa sama dla siebie, Buksa - no ten to rozjebał system tym golem. Czapki z głów. Agresywnie Sadlok, Klemenz jak wóz z węglem na boku. Hołownia niestety rozmontowany przez Raków. Trener robił co mógł, dlatego nie rozumiem ludzi odsądzających go od czci i wiary. Koncepcja posypała się po zejściu Kuveljicia, a jednak można było zrobić zmianę, która przyniosła nam bramkę. Niestety, widać że forma chłopaków daleka od idealnej, pod koniec już sił nie było wcale. No nic, 5 pkt. nad strefą spadkową, trzeba wierzyć.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:44.