
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#1
|
|
Od powrotu Arki do ekstraklasy notowaliśmy tam wyniki: 0-3, 1-3, 1-4 i 1-3. Nie jest to łatwy teren, a biorąc pod uwagę nasze problemy z przygotowaniem fizycznym remis będzie trzeba traktować jako sukces. Chociaż po cichu liczę, że jak przetrzymamy początkowy napór Arki, to w drugiej połowie wyraźnie się otworzą i skarcimy ich kontrami.
Nie wiem czy przyglądaliście się jak będzie wyglądał potencjalny terminarz w grupie spadkowej. Wiemy już na pewno, że pierwsze 3 mecze zagramy z mocniejszymi drużynami w tej grupie. W dopiero w ostatnich 4 kolejkach gramy z Arką, Koroną i ŁKSem. Jak dzisiaj przegramy i słabo zapunktujemy z tymi mocniejszymi, to możemy do bezpośrednich starć przystępować będąc w strefie spadkowej.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#2
|
Dzisiaj jak wygramy a Korona nie, to będzie pięknie i w miarę komfortowo, ale przeczucie mi mówi że maks remis. Chociaż ile można dostawać od jakieś śmierdzacej Arki w Gdyni.... |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|