The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.06.2020, 10:56
Od powrotu Arki do ekstraklasy notowaliśmy tam wyniki: 0-3, 1-3, 1-4 i 1-3. Nie jest to łatwy teren, a biorąc pod uwagę nasze problemy z przygotowaniem fizycznym remis będzie trzeba traktować jako sukces. Chociaż po cichu liczę, że jak przetrzymamy początkowy napór Arki, to w drugiej połowie wyraźnie się otworzą i skarcimy ich kontrami.

Nie wiem czy przyglądaliście się jak będzie wyglądał potencjalny terminarz w grupie spadkowej. Wiemy już na pewno, że pierwsze 3 mecze zagramy z mocniejszymi drużynami w tej grupie. W dopiero w ostatnich 4 kolejkach gramy z Arką, Koroną i ŁKSem. Jak dzisiaj przegramy i słabo zapunktujemy z tymi mocniejszymi, to możemy do bezpośrednich starć przystępować będąc w strefie spadkowej..
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.06.2020, 12:31
kbr napisał(a):Wyświetl post

Nie wiem czy przyglądaliście się jak będzie wyglądał potencjalny terminarz w grupie spadkowej. Wiemy już na pewno, że pierwsze 3 mecze zagramy z mocniejszymi drużynami w tej grupie. W dopiero w ostatnich 4 kolejkach gramy z Arką, Koroną i ŁKSem. Jak dzisiaj przegramy i słabo zapunktujemy z tymi mocniejszymi, to możemy do bezpośrednich starć przystępować będąc w strefie spadkowej..
Nie widzę większej różnicy w potencjale zespołów Rakowa, Górnika, Zagłębia czy Arki Korony i Wisły Płock. Może tylko ŁKS odstaje a reszta to w miarę wszystko podobne więc bym nie mówił że ci mocniejsi a ci słabsi. Jak zagramy słabo to nas pyknie nawet ŁKS, a jak będziemy grać jak sprzed wirusa to będziemy punktować czy to będzie Arka, Płock czy Zagłębie.

Dzisiaj jak wygramy a Korona nie, to będzie pięknie i w miarę komfortowo, ale przeczucie mi mówi że maks remis. Chociaż ile można dostawać od jakieś śmierdzacej Arki w Gdyni....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:12.