
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#1
|
|
Liczę po cichu na remis życzeniowo według logiki e klasy..a pewnie będzie 1-3.
Realnie patrząc - brak Sadloka i Vukana oznacza dwóch zielonych, którzy jeszcze murawy nie powąchali po przerwie ( albo chwilę w Gliwicach). Tutaj Legia jest w takiej samej sytuacji - dwa ich działa czyli Wszołek i Kante pauzowali teraz. Do tego dochodzi brak Pawła - cała nadzieja chyba w naszym cudownym 17-latku, może Barcelona się odezwie po tym meczu Tupta sobie tupta, Turgeman to po kontuzji jedna wielka niewiadoma.Co do duetu Kuba- Burliga to pamiętajmy, że czas jest bezlitosny - Kuba ma 34, a Łukasz 32 lata. 90 minut tej strony nie ogarną.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.06.2020 o godz. 12:18.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|