![]() |
[XXVIII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 07-06-2020, 17:30
https://i.imgur.com/1N9eUkl.png
Aktualna tabela: https://i.imgur.com/z7zc51U.png Zestaw par nadchodzącej kolejki: https://i.imgur.com/vvkLOWu.png A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) https://i.imgur.com/TixLoFq.png Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
powiem tak, 0,7 nie kupie bo w poniedzialek do pracy ale wcale sie nie zdziwie jak bedzie na stole. Szczegolnie po popisie w Gliwicach. Jedyny plus to ze Sadlok sobie odpocznie i moze wraz ze zmiana trenera bramkarzy miejsce statycznego recznika w bramce zastapi troch bardziej motorycznie predysponowany i perspektywiczny recznik. O panu Janickim to nawet mowic sie juz nie chce bo to sabotazysta i kazdy trener ktory go w pierwszym skladzie wystawia, lub nawet widzi w pierwszym zespole, igra z ogniem.
|
Remis to będzie sukces. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności.
Skowronek musi porzucić politykę przywiązania do nazwisk bo Gliwice już pokazały ile dało wystawienie nieprzygotowanych graczy (Basha, Zukov,Savicevic) a i kilku innych (Buchalik, Buksa, Janicki) wyglądało bardzo slabo. |
Szczególnie, że ten ostatni - Niepsuj - murawy nie powąchał.
Czerwo dla Sadloka + wykluczenie z gry Vukana to bardzo duże wyzwanie. Jeżeli miałbym możliwość przemeblowania defensywy po swojemu to cofnąłbym Kube na PO, a Burlige przełożyło na LO, środek to Klemenz - Hebert. W środkowej częsci boiska dałbym odpocząć Bashy decydując się na trójkę Kuveljić - Zhukov _- Chuca. Z lewej Wojo, z prawej Mak do pomocy Kubie. Chociaż jak sobie teraz myślę, czy z prawej wymienny duet Kuba - Burliga nie okazałby się lepszy rozwiązaniem, tylko kto wtedy na LO.. Mecz meczowi nie równy. Zaliczyliśmy falstart. Liczę na zdobycz punktową! :) |
Ktoś musi indywidualnie pokryć Janickiego inaczej nic z tego nie będzie.
|
Liczę po cichu na remis życzeniowo według logiki e klasy..a pewnie będzie 1-3.
Realnie patrząc - brak Sadloka i Vukana oznacza dwóch zielonych, którzy jeszcze murawy nie powąchali po przerwie ( albo chwilę w Gliwicach). Tutaj Legia jest w takiej samej sytuacji - dwa ich działa czyli Wszołek i Kante pauzowali teraz. Do tego dochodzi brak Pawła - cała nadzieja chyba w naszym cudownym 17-latku, może Barcelona się odezwie po tym meczu ;) Tupta sobie tupta, Turgeman to po kontuzji jedna wielka niewiadoma. Co do duetu Kuba- Burliga to pamiętajmy, że czas jest bezlitosny - Kuba ma 34, a Łukasz 32 lata. 90 minut tej strony nie ogarną. |
Trzeba gryźć trawę, bo nie jest pewne, czy runda finałowa się odbędzie i możemy się obudzić z ręka w nocniku. To jest Polska liga, tu każdy wynik jest możliwy. Z remisu będę zadowolony.
|
Buchalik- Burliga-Janicki-Hebert-Klemenz-Wojtkowski-Chuca-Żukow-Basha-Kuba-Turgeman
Tak pewnie wyjdziemy ławka Lis-Wasilewski-Buksa-Tupta-Boguski-Mak-Szot-Kuveljić-Jean Carlos i optymistycznie 1-0 dla nas |
Oby nie powtórzył się wynik z Warszawy. Na żaden punkt nawet nie licze.
|
Jedynie na co możemy liczyć to zlekceważenie przez Legię, mają 8 punktów przewagi nad drugim zespołem, widzieli jak Piast rozklepał nas bez żadnego wysiłku, to może pomyślą, że na stojąco nas pokonają i tylko w tym upatruję jakieś szanse :D
|
Na obronie Sadlok i Hołownia odpadają, myślę że zobaczymy obronę w zestawieniu Burliga , Hebert, Janicki, Klemenz. O Łukasza się nei martwię bo grał sezon lub dwa w Chorzowie na lewej także zna realia. Hebert jeśli nie połamie się na początku powinno być ok, Janicki... Mam nadzieję, że to będzie jego ostatni mecz w tym sezonie a później zastąpi go Lucas. Klemenz na prawej? Chyba najsensowniejsza opcja po warunkiem, że będzie grał do połowy boiska. W przeciwnym wypadku nadziewamy się na kontry i jest dupa, a tak to zawsze zostaje 3 z tyłu w linii i mogą coś jeszcze powalczyć.
Co do pomocy... środek musi dominować przeciwnika. Jeżeli Basha na treningach wyglądał równie słabo co w meczu w Gliwicach nie odpocznie mecz i wróci za tydzień. Jeżeli ktokolwiek miałby go zastąpić to tylko i wyłącznie Kuveljić w duecie z Żukowem. Co jak co, może i Kazach zawalił bramkę ale gość w poprzedniej rundzie czy ostatnio nawet jak mu nie szło to zawsze starał się jak najwięcej biegać żeby przeciąć jakieś podanie przeciwnika lub skasować akcję. Na "10" pod nieobecność Vukana zaryzykowałbym Wojtkowskim. Faktem jest, że chłopak jest chimeryczny, ale potrafi się zastawić lub urwać pomocnikowi/obrońcy spod opieki. Tudzież na tej pozycji mógłby pojawić się Chuca, który jest technicznie podobny do Kamila z tym że Hiszpan jest wolniejszy. Skrzydła to dla mnie Mak i Kuba, ewentualnie wariant Wojtkowski z Kubą. Skrzydła w tym meczu muszą być dynamiczne tylko po to by przy długim podaniu za plecy obrońców opanować piłkę i podciągnąć akcje maksymalnie pod pole karne. Jeśli w 7egłej na prawej stronie zagra jędrzejczyk toMak jest idealnym wyborem bo warszawiak nie będzie w stanie złapać Michała w biegu i będzie się ograniczać do znacznych fauli. Atak? Wydaje mi się, że sprawiedliwie było by ustalić jasną sytuację w szatni bez względu na wynik. Tupta do 60/65 minuty potem Buksa/Turgeman (jeśli zdrowy w 100%). W moim odczuciu NAJBARDZIEJ brakuje nam strzałów z dystansu!!! Jeżeli rozklepali już 3 gości i powiedzmy Vukan, Wojtkowski, Tupta czy ktokolwiek inny jest na 16 metrze to dlaczego nie uderzy w światło bramki!? Będąc na skraju pola karnego nasi zawodnicy jakby mieli zakodowane że nie MOGĄ STRZELAĆ TYLKO MUSZĄ DOGRAĆ DO PARTNERA WEWNĄTRZ POLA ŻEBY MIAŁ BLIŻEJ DO BRAMKI... Może to tylko ja zauważyłem, nie wiem, może mają za zadanie rozklepać obrońców... ale na Boga! Będąc niemal na środku bramki na 16 metzre mając przed sobą jednego obrońcę co za problem stanowi oddać strzał? Przecież nóż, widelec nawet i z 25 metra można oddać farfocla na bramkę a piłka się przypadkowo odbije od biodra, łydki lub kolana interweniującego i zmieni lot piłki w kompletnie drugą stronę myląc bramkarza. Co do meczu to mam odczucia mieszane... Jeszcze rok temu po frajersko przegranych derbach przed meczem z Warszawą obawiałem się o 0-4 a skończyło się dokładnie odwrotnie... Po pokazie niemocy i bezsilności w Gliwicach obawiam sie przebicia rekordu "0,7 zgłoś się", aczkolwiek póki piłka w grze przy obecnym stanie nawet i remis będzie sukcesem. |
Na normalny mecz już dawno byłby komplet 33 tys. sprzedanych biletów, a tu nie możemy dobić do 4 tys.? Co jest z Wami Panie i Panowie?
Wiadomo, że jest ciężka sytuacja w życiu jak i w tabeli, ale chociaż symbolicznie jeden bilet powinniśmy kupić żeby opłacić wynajem stadionu miastu i wyjść na zero... https://sklep.wisla.krakow.pl/wirtualny-stadion/ My jesteśmy Wisła Kraków, nie poddajemy się! Walczymy do końca! |
O dzięki za przypomnienie, przez ta przerwę jakoś to wszystko nam się rozleniwiło, rozlazło.
|
Slisz Kante Remy wypadli ze składu 7egii. Tak więc naszego kata z pierwszego meczu nie będzie.
|
Cytat:
Zagramy bez Brożka, Turgemana, Wojtkowskiego, Pawłowskiego, Hołowni, Sadloka, Savicevica. |
Zagrac bez mlodziezowca , to skonczy sie walkowerem tylko 0-3 , a tak a powaznie to boje sie powtorki z jesieni ...i jeszcze Janicki , po prostu brak mi slow ....zamurowac pole karne w 11 i czekac a najmniejszy wyrok ...wiem ze to najsmieszniejsza liga swiata i w tym cyrku jest wszystko mozliwe ale po prostu nie ma zadnej iskierki nadzieji na mistrzowski remis ....obym to odszczekal.....po prostu obawiam sie kolejnej kompromitacji
|
Wp...ol jak nic się szykuje tylko w jakim wymiarze?
|
Turgeman dalej niegotowy? w jednym meczu zagrał i koniec? co z Wojtkowskim?i Pawłowskim?
|
Przywilejem kibica jest wierzyć w zwycięstwo, kiedy nie ma ku temu żadnych przesłanek. Ja wierzę, choć wiem, że to naiwne.
|
Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają wyłapanie kilku gongów, a więc zgodnie z logiką Ekstraklasy - wygramy :)
|
Naprawde wam sie z ta logika Ekstraklasy nie nudzi? Przed Warszawa tez miala byc logika Ekstraklasy jak i przed kazdym innym z 11 z rzedu przegranych meczow. Ilez mozna jedno i to samo powtarzac?
|
Piękne słowa o przygotowaniach tylko do kolejnego meczu można sobie darować. Liczy się mecz za tydzień. W niedzielę Legia może stracić punkty tylko z samym sobą.
|
Każdy inny wynik niż nasza przegraną będzie niespodzianką.
Można sobie tłumaczyć logiką ekstraklasy itd., ale po pierwszych meczach Wisły i Legii raczej wynik jest do przewidzenia. |
Rozsądek mówi, że znowu wysoko przegramy i trzeba modlić się tylko o to, by to nie wpłynęło na morale drużyny i nie spowodowało kolejnej serii 10 porażek z rzędu.
Serce mówi, że będziemy przed telewizorami trzymali kciuki za Wisłę i liczyli na niespodziankę. |
Cytat:
|
Cytat:
pytanie czy był niedokładnie zbadany przed przyjściem do nas, czy uraz był poważniejszy? |
Śnił mi się wynik końcowy...
1-0 dla Wisły, można robić screeny |
Cytat:
|
Nie ma co gdybać, sami zawodnicy muszą chcieć i zapierdalać na boisku. Od początku pressing i będzie dobrze. Legiunia nie może poczuć, że odpuszczamy. Wtedy będzie po nas.
|
powiem szczerze wqrwił mnie ten skład. Jest Boguski nie ma Chuki ani Maka. Ma trener Klemenza to wystawia Janickiego.Czemu nie ma Buksy?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl