
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#11
|
|
Jak zawsze rację są dwie:
Społecznie patrząc: piłkarze jako pracownicy nie różnią się niczym lub nie powinni się różnić od innych zawodów, które pracę wykonują w okresie pandemii/epidemii. Zdroworozsądkowo patrząc: piłkarze grają dla publiczności, a skupiska obecnie są potencjalnym źródłem rozprzestrzeniania się wirusa. Czy gra bez publiczności ma sens? Niech sobie odpowie każdy kto miał okazję oglądać chociażby ostatnio równolegle 2 mecze w LM: Liv-AM i PSG-Borussia⌠Poza tym, czy naprawdę nie da się przeżyć 2-4 tygodni bez naszej ligi? Osobiście wolałbym poczekać i zobaczyć zdrowych piłkarzy za jakiś czas niż drużynę poskładaną z kogokolwiek bo reszta będzie się leczyć przez następne 3 miesiące. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|