
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#91
|
|
Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Medway
Offline |
#92
|
|
Tak samo bylo na poczatku kadencji Stolara. Potem wlaczyla sie bylejakosc i "specyfika polskiej ligii".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#93
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#94
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
#95
|
|
Nie ma sensu podawać frekwencji, kiedy nie wszystkie kluby podają kołowrotki tylko sprzedane bilety.
Komentując już sprawy kibicowskie i nasz doping, to bardzo średnio to wygląda ostatnio. Topowe przyśpiewki śpiewane na wyścigi, bębniarz narzuca tempo takie szalone, że po 1 zwrotce człowiek myśli jak się nie udusić a nie jak śpiewać głośno. Gniazdowy nie ogarnia tego tempa a bębniarz się po prostu nie nadaje. A co do meczu oglądałem właśnie powtórkę i sumie gołym okiem widać, że większość meczu częściej byliśmy przy piłce. Lech 2-3 podania i na skrzydła gdzie bardzo niebezpieczni byli Jóźwiak i Puchacz, ale nic wielkiego drużyna z Poznania nie pokazała. Chociaż moim zdaniem to była najlepsza ekipa w tym sezonie na R22. Może przewagi optycznej w grze nie mieli, ale widać u nich było pomysł na grę i bardzo groźne wrzutki. U nas MVP meczu tercet: Wojtkowski Zhukov i Savicevic. Na uwage zasługuje interwencja Burligi z 67 minuty, po groźnej wrzutce w pole karne Wisły, poszedł za piłką wyprzedził doskonale ustawionego rywala, który już tylko patrzył gdzie skierować piłkę z 6 metra, ale na szczęście zza pleców Bury wyskoczył i piłkę wybił głową, przy okazji dał się sfaulować. Nota bene na taką interwencje ze strony Janickiego czy Klemenza nawet nie byłoby co liczyć. Na minus zasługują końcówki połów. Nie dajemy rady w ostatnich minutach gry. Remis moim zdaniem zasłużony, na więcej nie można było oczekiwać.
Ostatnio edytowane przez Lvcas : 11.03.2020 o godz. 01:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#96
|
|
90minut podaje kolowrotki, ekstraklasa ilosc sprzedanych biletow.
Wiec porownanie ma sens |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|