
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#2
|
|
No cóż... Lech jest w gazie.
Zupełnie inaczej niż ekipy, z którymi tej wiosny graliśmy. Obawiam się końca naszej serii, ale... chciałbym się miło rozczarować. Dość dobrze gramy w defensywie. Jeśli Skowronek będzie miał pomysł na zneutralizowanie ich ataku to wszystko może się zdarzyć. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#3
|
|
Drugi (po Płocku) i w razie nie wygrania ostatni mecz o marzenia. Jakiekolwiek punkty z Amicą, czy 1 czy 3, i przestanę całkowicie martwić się o utrzymanie.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#4
|
|
Najbardziej trzeba będzie uwazac na Jóźwiaka a także Puchacza i Gytkjeara
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5
|
|
To będzie kolejne trudne zadanie przed drużyna Skowronka, tyle że nie na "nerwy" a na umiejętności. Trzeba się spodziewać wielu ataków Lecha, niemniej jeśli pójdziemy na noże z Lechem to już po nas. Tutaj musi być żelazna defensywa i nie zdziwię się jeśli Skowronek pójdzie w grę na trzech środkowych Hebert Janicki Klemenz. Pytanie czy Kuba będzie as tak wracał się do obrony, bo kondycyjnie nie ma szans że skrzydłowymi Lecha.
Typuje 1-0 dla nas po jakiejś ładnej kontrze, bramka Wojtkowski |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#6
|
Tu mamy największy problem, brak prawych obrońców w tym meczu, przy już nie tej wydolności Kuby. Mnie się wydaje, że postawi Klemenza na prawej, a środek Hebert z Janickim. Myślałem jeszcze o Kuwejlicu, ale nie kojarzę, czy kiedykolwiek grywał na prawej obronie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline |
#7
|
|
Ja bym spróbował na prawej Sadloka a na lewej Hołownie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#8
|
|
ja wolałbym już Szote na prawej niż Klemenza..
albo właśnie Kube przesunąć na PO i Mak/Chuca do składu ktoś wie jak sytuacja w Lechu ? ktoś pauzuje ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#9
|
|
Serafin Szota dawno w Stomilu. Jeżeli miałeś na myśli Dawida Szota, to niby jest taka opcja, bo Skowronek coś przebąkiwał, że prawa obrona to pozycja dla niego, ale póki co zagrał tak tylko w jednym sparingu i wątpię, żeby puścił chłopaka na Jóźwiaka i Kostewycza, więc albo Burliga się wykuruję, albo Klemenz (o rany boskie!) na prawej obronie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#10
|
|
Chyba Klemenz to najbezpieczniejsza opcja, właśnie ze względu na moce lewe skrzydło Lecha.
W ataku pewnie nasza prawa strona będzie marna ale w obronie powinno być lepiej. Szot popełnia na razie za dużo błędów (vide przypadek Grabowskiego w pierwszym meczu z Lechem) a i wydolność słaba. Pomysł z Hołownią do rozważenia, ale wtedy osłabiamy obydwa boki obrony. |
|
|
|
Member
Od: 04.2018
Offline |
#11
|
|
Lech w ogromnym gazie. Świetnie ogląda się ich zawody. Jadnak w starciu z Wisłą moim zdaniem będą na straconej pozycji.
Drużyna z Poznania potrzebuje dużo swobody w środku pola, jeśli jej nie ma zaczynaja pojawiać się problemy i straty. Górnik momentami ślicznie obnażał ich słabości. Jeśli w środku zagrają agresywnie Basha, Zukow - to nie widzę większych szans dla Lecha. No chyba ze kontrataki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#12
|
|
Cytat:
![]()
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline |
#13
|
|
Trzeba będzi mu pomagać ( podwajać) Może zagramy na trzech defensywnych pomocników?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#14
|
|
Dla mnie Kuba na PO byłby bardzo dobrym pomysłem. Nie jest mu obca ta pozycja. Kuba stracił trochę na dynamice ale dalej nam bardzo dużo daje, a kto wie czy nawet nie byłoby to z większym pożytkiem dla drużyny. Gdybym to ja wybierał wyszlibyśmy tak: Buchal-Kuba,Klemenz, Hebert, Sadlok, Mak, Basha,Savicevic,Żukov,Wojo (Chuca), Tupta(Buksa)
Oglądałem Lecha po przerwie zimowej prawie we wszystkich meczach i dla mnie ich gra robi bardzo duże wrażenie. Grają szybko, stwarzają sobie bardzo dużo sytuacji, nie brakuje im pomysłu z przodu, jedynie z tyłu nie wyglądają tak pewnie ale też bez tragedii. Gra ofensywna wygląda bardzo dobrze i tylko przez nieudolność Gytkjera (z żydkami miał sam na sam, a z Jagiellonią co najmniej trzy naprawdę 100% okazje które zmarnował) potracili punkty w wyjazdowych meczach. Jak dla mnie kuchenki zdecydowanym faworytem, mimo że punktujemy lepiej na wiosnę niż Lech to jednak gra kuchenek jest na wyższym poziomie. Oczywiście, tak jak wspomniał wyżej kolega mamy bardzo mocny środek pola i jeśli uda nam się zneutralizować gości w tej formacji to ich gra może już tak dobrze nie wyglądać. Jestem przygotowany na wszystko a po wygranych derbach wybaczę drużynie każdy wynik
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 06.03.2020 o godz. 16:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#15
|
|
Pierwszy mecz tego roku z poważnym (jesli o takich możemy mówić w naszej e-klsie) rywalem. Ale mówię tylko dlatego o nim powazny bo jak ktoś wyżej napisał, ostatnio są w gazie.
Aż jestem ciekaw co z tego wyniknie. Czy nas zjedza, czy mecz będzie ładny dla oka i Wisła np z kontry pociśnie z bardziej otwartym rywalem. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
#16
|
|
Burliga dostępny, więc 11kę nietrudno przewidzieć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#17
|
|
Na szczęście Bury gotowy do gry 👍
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#18
|
|
Bardziej obawiałem sie derbow niz obawiam sie meczu z Lechem. Oni graja bardzo dobrze u siebie, na wyjazdach juz tak dobrzy nie sa, z Jaga 1 polowa słaba, to samo z pasami, w drugiej mieli i tu i tu okazje ale zdało sie to tylko na 1 punkt w tych dwoch meczach. Fajnie jak wroci Burliga bo to daje wieksze mozliwosci po wypadnieciu Niepsuja. Nie jest przeciez powiedziane, ze Bury od razu wskoczy do pierwszego skladu. Jezeli tak sie nie stanie to na PO powinien powedrowac Klemenz a w srodku zagrac para Janicki-Hebert
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#19
|
|
Czuje że złapalismy ostry gaz i rozjedzemy Lecha paroma bramkami przy dopingu 25 tysięcy ludu. Oby to nie było złudne przeczucie. W każdym razie wszyscy na Reymonta
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#20
|
|
Nie widzę tego.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#21
|
|
Nie ma co sie napalać bo z reguły wtedy wtapiamy.Z Płockiem miało byc łatwo i przyjemnie a wyszło srednio.
A Derby ,odwrotnie.Wychodzi na to ze im mniej spin,i < my musimy > to tym lepiej.Niech graja swoje ,kibice dopingują a reszta sama przyjdzie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#22
|
|
Ja tylko przypomnę,że amikorz nam w ostatnich latach wybitnie nie "leży".Nie licząc Stolarczykowego 5:2 to nie wygraliśmy z nimi żadnego pozostałego meczu w ostatnich 5 latach.
Serce mówi 3pkt a rozum ,że z 1pkt trzeba się cieszyć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#23
|
|
tyle że w tych ostatnich latach lepiej radzili sobie na wyjazdach, teraz jest trochę odwrotnie; trzy komplety u siebie, przegrana na pejsach i remis na Jadze.
oglądałem ich mecze domowe z Górnikiem, Rakowem i wyjazd żydkami, wolno się rozkręcają, Górnik dostał szybką bramkę z przypadku i zdążył do przerwy wyrównać w drugiej połowie już byli bezradni.Z Rakowem też pierwszą połowę przespali w drugiej 3 bramki.Na KAŁuży wyszli na prowadzenie, ale pejsaci siedli na nich i wygrali. Od pierwszej minuty trzeba siąść na kuchenkorzu, presing na maxa do ostatniej minuty jak było na Derbach i powinno być dobrze ![]()
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.03.2020 o godz. 08:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#24
|
|
Dla mnie na prawą obronę Klemenz wydaje się byc zbyt toporny, nie da sobie rady z Jóźwiakiem czy Marchwińskim lub Kostewyczem... Alternatywa to Hołowna na prawą albo Żukow który zagoni pyry na skrzydle i jeszcze będzie w stanie wykreować okazję z przodu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#25
|
|
No to pora na Amice. Nie ma co oglądać się na innych tylko grać o 3 punkty.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#26
|
|
Burliga od początku, koło 60 min wchodzi Hebert i korekta jak z craxa. Tak to widzę.
Ew. Ustawienie z 3 srodkowymi od poczatku Hebert Klemenz i Janicki i roszady w zależności od przebiegu spotkania. Innych opcji nie widzę. Roszady z Hołownia, Sadlokiem czy Zukovem rozwalają inne dobrze pracujące strefy boiska. Kluczem do wygrania będzie stabilna obrona i dobra formą Bashy i Zukova. Wygrywając walkę w środku wygrany cały mecz. Lech na zdolnych młodych ale wciąż z niestabilna forma. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Lech w gazie, ale my tez naprawde dobrze i madrze gramy, Skowronek dobiera dobra taktyke i jak widac jeszcze go nie rozgryzli w Ekstraklasie
Jak nie popelnimy glupiego bledu to jestem dobrej mysli Na menelach rewanz wziety, teraz pora na Lecha i Legie, licze ze pilkarze maja to w glowach dodatkowo ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#28
|
|
Lech w gazie tylko czesciowo, u siebie super ale wyjazdy juz maja słabe, lezy u nich koncentracja, jezeli opanujemy srodek pola to powinno załatwic sprawe. U nas tez musi byc koncentracja bo inaczej moga nas skarcic a jak pokazywały 2 polowy z Jagiellonia czy pasami maja bardzo duzo szans na strzelenie.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#29
|
|
Remis nie będzie zły Lech jest mocny,ale u siebie....
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#30
|
|
remis nie będzie zły jak Korona nie wygra z Łksem, a że mecz jest w poniedziałek to tylko 3pkt
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|