
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 11.2012
Offline |
#11
|
|
@Gunner1906
Zważ jednak, że Olek Buksa w przeciwieństwie do Kamila Wojtkowskiego rozumie, że gra w piłkę nożną jest sportem zespołowym, a nie indywidualnym popisem z punktacją za wrażenia artystyczne. Dlatego ja stawiam na Olka Buksę. Z Kamila Wojtkowskiego może być bardzo duży pożytek, ale dopiero wtedy gdy zrozumie, że jeśli pod bramką rywala kolega z drużyny jest na lepszej pozycji niż on sam to należy spróbować mu futbolówkę podać, a nie bezmyślnie strzelać w kierunku bramki - częściej niecelnie niż celnie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|