
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
#11
|
|
Dzisiejszy mecz będzie bardzo trudny bo Korona nastawi się pewnie na bronienie całą 11 na 30 metrze. Myślę, że mimo wszystko Skowronek ma scenariusz na ten mecz. Wydaje mi się, że dzisiaj za Turgeman a wyjdzie Buksa co niejako pokaże czy nadaje się już na grę od początku czy nadal na wejścia na ostatnie minuty.
Niewiadomą według mnie może być obsada skrzydła po Wojtkowskim, wydaje się, że naturalnym kandydatem na zastąpienie Kamila jest Mak ale z tego co było mówione po sparingu, gdzie Tupta pokazął się z dobrej strony, jest alternatywa. 3 niewiadoma to Hebert, wydaje mi się, że mimo wszystko nie będą ryzykować odnowienia kontuzji i nie wystawią go do składu tak szybko. Buchalik Niepsuj Klementz Janicki Sadlok Żukov Basha Kuba Savicević Tupta Buksa Według mnie skład bardzo prawdopodobny. Obstawiam dzisiaj 3-0 Buksa, Savicević, Basha |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|