The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.02.2020, 01:14
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy z Was nabrali apetytu, ten i ów przebąkuje coś o górnej 8-ce
Załóżmy nawet, że z Koroną i Płockiem zdobywamy kolejne 6 pkt - przypominam, że dalej w kolejce czeka Cracovia, Legia, Lech i Piast - ile tu zdobędziemy punktów? Jeśli z tych 4 meczów przegramy 3, to znów mecze z Rakowem i Śledziami będą meczami "z nożem na gardle."
Przede wszystkim widać znaczącą róznicę między jesienią tamtego roku a wiosną tego.. Zawodnicy wydają się być odpowiednio przygotowani pod trudy sezonu i główny cel jakim jest utrzymanie w lidze. Bez wątpienia sparingi oraz obóz w Turcji pomógł trenerowi poznać zawodników bardziej oraz ich możliwości co wydaje się skutkować. Jeżeli faktycznie uda się ograć Kielce i Płock absolutnie NIC nie stoi na przeszkodzie by ugrać coś z drużynami z powiedzmy czołówki... Derby wiadomo mają swoje prawa, ale 7egła, amica czy piastunki nie są w obecnej chwili jakimiś mega potęgami pokroju Realu, Liverpoolu czy Celticu w swoich ligach na których nazwy sami zawodnicy padają na kolana. Troszkę powagi i jednocześnie szacunku dla drużyny ponieważ ostatnimi czasy dają powody do radości i jestem pewnie, że owy trend wznoszący będą chcieli podtrzymać!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:59.