
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#31
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#32
|
ale remis nie bedzie zły,Lubin zagrał cienko z Piastem ale w niedziele moga zagrac zupełnie inaczej. Natomiast u nas mecz z Jaga pokazał ze mamy potencjał i moze byc dobrze ,wiec tak naprawde trzeba byc optymistą. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#33
|
|
Przypomnę, że jesienią (a w zasadzie 31.08.2019) wygraliśmy u siebie 4:2
Mak 19 min Brożek 23, 84 min Wojtkowski 58 W niedziele sędziował będzie Jakubik. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline |
#34
|
|
To może niech Brożek znów dublecik walnie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#35
|
|
Zastanawia mnie kto usiądzie na ławce, zakładając że wszyscy zdrowi pierwsza 11 powinna być bez zmian, ale ławka? Ostatnio poza 20 meczowa byli Brożek, Tupta, Silva czy Hołownia. Czyżby znów bez tej 4
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#36
|
![]() Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#37
|
|
Oczywiście, że to nie nasz problem tylko sztabu trenerskiego, ale warto zauważyć, że w końcu mamy solidną kadre, przy tym szeroką i nie musimy się martwić i Boguskim łataćwszystkie pozycje w pomocy czy na obronie nawet. Tupta, Brożek, Wasilewski, Silva, Hołownia - zawodnicy którzy zdecydowanie mają ambicje by przynajmniej załapać się do meczowej 20. Kłopot bogactwa może na ten moment tylko cieszyć.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#38
|
|
Ludzie, nie możemy nawet myśleć o remisie. Tylko zwycięstwo. Każdy 3 punkty na wagę złota. Zagłębie, korona, płock - musi być 9 punktów
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#39
|
|
Stoi kolego. Zakład przyjęty
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#40
|
|
Sprzedam jedno miejsce w autokarze do Lubina - znajomy nie zdążył kupić biletu na mecz a za autokar zapłacił
Edit: jednak 3 miejsca w autokarze do odsprzedania. Pw
Ostatnio edytowane przez Kamson : 14.02.2020 o godz. 10:29.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#41
|
|
Przegląd sportowy awizuje, że Zivec, Guldan i czerwiński wyjdą w pierwszej 11 w drużynie Zagłębia.
Guldan i Czerwinski to oczywiście duże wzmocnienia ich obrony, zaś Zivec jest zawsze niebezpieczny z przodu. U nas bez zmian w 11. Myśle, że piłkarsko spokojnie jesteśmy w stanie przewyższyć Zagłębie i zgarnąć w niedzielę 3pkt. Typuję Zagłębie 0:2 Wisła. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#42
|
|
Dodatkowe 60 biletów do kupienia na mecz w Lubinie:
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...cz-z-zaglebiem |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#43
|
|
Obawiam sie ze wystapi as obronny z talii Stolarczyka , masakra
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд
Offline |
#44
|
|
Podobno Hebertowi mialo nic nie byc, wiec moze nie bedzie koniecznosci wpuszczania Janickiego?
![]()
Косово је СРБИЈА!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#45
|
|
Jeżeli Hebert jest "lekko poobijany" to ja zaryzykował bym ten mecz na przeciwbólowych. Ze scyzorykami na R22 niech odpocznie żeby być w pełni sił na marcowy maraton który będzie piekielnie ważny i mega trudny!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#46
|
|
Sorry, ale nie kupuję tego kompletnie. Przecież mecz z Koroną będzie dla nas jeszcze ważniejszy, niż teraz Zagłębie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#47
|
|
Mamy same trudne mecze więc raczej bym szanował zdrowie, zwłaszcza, że przy sensownej drugiej linii Janicki drugą połowę zagrał całkiem dobrze. A trzecia zmiana może się przydać.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#48
|
|
Czy Skowronek odbudował Janickiego?
![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#49
|
|
No to po tej z pustej chyba na pewno
![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#50
|
|
Wymęczone ale zwycięstwo!!!!
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#51
|
|
tylko punkty sie licza, w tym sezonie olac styl, byle w gore tabeli
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline |
#52
|
|
jakze wazne 3 pkt, teraz jebnąc Koronę i bedzie git
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2020
Offline |
#53
|
|
Janicki naprawdę dobry mecz. Przecieram oczy. Fizycznie jest bardzo dobrze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#54
|
|
Nie wierzę, że to piszę, ale brawo Janicki!
Kasujemy 3 punkty i obyśmy tylko za tydzień powtórzyli ten wyczyn. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#55
|
|
teraz dwa zwyciestwa i uratujemy sezon spierzony przez pseudo trenera z brodą , ....w nast meczu chcialbym widziec Olka od poczatku meczu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#56
|
|
To tak, niektórzy pisali jakim fartem byłoby wywieźć punkt z Lubina, dokładnie z takim podejściem wyszli na boisko piłkarze Zagłębia. I zostali stłamszeni, zwłaszcza w pierwszej połowie.
Ale trzy punkty zawdzięczamy Sadlokowi i Saviceviciowi którzy urstowali tą kolejkę piłkarsko tym golem oraz Janickiemu, który do dobrej postawy dołożył interwencję meczu w tej jednej sytuacji kiedy Zagłębie trafiło w bramkę. Brawo! ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#57
|
|
Najsłabszy na boisku Vukan zapewnie nam 3 punkty.Teraz dwa mecze u siebie i musimy zapunktować. Wszyscy na Koronę !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#58
|
|
Byliśmy lepsi ale fart po naszej stronie, Wojo powinien wylecieć a Janicki nas uratował
Tak czy owak jest pięknie ale dwa najbliższe mecze nadal kluczowe Trzeba będzie kombinować z młodzieżowcem, do tego Bury zszedł zdaje się z urazem tym niemniej nie ma innej opcji niż 2 zwyciestwa ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#59
|
|
Fajnie doskakiwalismy do przeciwnika ale gorzej było z pokazywaniem sie do gry. Często zawodnik XYZ nie miał komu odegrać, wyrzucić z autu itp bo wszyscy nasi stali pozastawiani i nie specjalnie chcieli uciekać spod krycia.
Zawodnik meczu nie wątpliwe Janicki. Zawsze dobrze ustawiony, ładnie czyścił i celnie podawał, o uratowaniu nam 3 punktów wybiciem piłki która minęła Buchala nie wspominając. Dobry mecz też Sadloka jako jeden z dwóch ciągnął nam gre do przodu. Drugi który ciągnął i zostawił dużo serca to Wojtkowski, chociaż często gotowała mu sie głowa i powinien zejść z czerwoną to występ wg mnie na plus. Tych trzech bym postawił na podium. Najsłabiej Vukan mimo gola, głupie straty niecelne podania typowe Vukanowe babole, słabo Basha podania jedynie do najblizszego i głupie straty bez presji. Kuba bez sił, nie chce krakać ale chyba na przeciwbólowych ale bardzo słabo fizycznie wyglądał. Pasuje żeby był na boisku bo daje pewność całej drużynie ale w takim stanie nam gry nie pociągnie szczególnie na skrzydle.Podania Lukasa do Buchala też podwyzszonego ryzyka. Turgeman nawet się dziś nie spocił.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#60
|
|
Rafał Janicki piłkarz meczu.
Brawo drużyna! Każdy mecz jak finał! ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|