
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#1
|
Brożek chyba ze 2 lata temu skończył karierę ![]() Ale tak na serio to in minus mnie Wasyl zaskoczył. Lata latami, ale też przeciwnicy nie ci z którymi wcześniej grał. Z drugiej strony partnerzy z obrony też się nie popisali. Konkretne boki i dobry partner na środku i myślę że Wasyl dobrzy by tym dyrygował. Co do transferów - ciężko mi cokolwiek napisać.Wiadomo że wszyscy nie wypalą, przydało by się choć dwóch którzy uporządkują grę. Błaszczu jak gra to widać że jest poziom albo i dwa wyżej niż reszta. No i ta reszta m musi wykorzystać jego zmysł do kombinacyjnej gry bo sam to on niewiele zrobi. Do tego obrona obroną ale my musimy atakować bo remisami to daleko nie zajedziemy. Szkoda że tak chujowo się te ostatnie wyniki ułożyły bo powiedzmy sobie szczerze, nie często się zdarza by taka Koron wywiozła 4 punkty grając mecze w 10 czy w 9. Pomijam inne dziwne wyniki w ostatnich kolejkach. Boję się też trochę że będą 'za bardzo chcieli' w sobotę, bo my to po prostu musimy wygrać. Jak dotąd - zdecydowanie najważniejszy mecz tego sezonu.Nie Legia, nie Amika a właśnie Jaga. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Wasyl rok temu wyglądał super, nie oduczył się grać w piłkę tylko czas reakcji i szybkość się mocno pogorszyły. Stąd faule - jeśli ktoś go wyprzedzi to już go nie dogoni. Wcześniej nadrabiał ustawieniem, teraz już za duży zjazd zaliczył. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|