
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
#1
|
|
Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry w obronie, nie prokuruje w każdym meczu sytuacji przeciwnikowi i potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2020
Offline |
#2
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#3
|
|
Ale czasami gra zbyt ostro, prokuruje niebezpieczne rzuty wolne, łapie kartki, często nie nadąża za szybkim rywalem, osłabia drużynę
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#4
|
Tak jak przedmówcy wspomnieli. Wasyl rok temu a teraz to zupełnie inny zawodnik. |
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
#5
|
|
A w iluż on meczach zagrał, że Ty go tak oceniasz? Jak dla mnie on jest o wiele bardziej pewniejszy niż ta dwójka nawet bez formy i w tym wieku
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#6
|
Na razie z resztą pauzuje za kartki więc wpychanie go do składu z Jaga grozi walkowerem. Czy warto? |
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
#7
|
Poza tym ocenianie zawodnika po tym jak wraca po kontuzji jest niewspółmierne |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#8
|
Ale dobrze, to nie oceniając końcówki poprzedniego sezonu, to w obecnym 6 razy zagrał od 1 do ostatniej minuty i wszystkie mecze przegraliśmy tracąc 18 bramek, w tym dowodził blamażem 0-7 z Legią i 0-4 z Lechem. Naprawdę mamy od niego zaczynać skład? Nawet mimo tego że za 3 miesiące kończy karierę? |
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
#9
|
Ja po prostu uważam, że Wasyl to lepsza jakość niż Klemenz czy Janicki i tyle. Od tej dwojki napewno bym składu nie zaczynal |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#10
|
|
Świetne pierwsze 35 minut , potem zastój, bałem się ,że stracimy bramke do szatni. Druga połowa to taka sinusoida raz lepiej raz gorzej. Generalnie widać progres , najlepsi na boisku Basha i Wojtkowski. Brawo za 3 punkty !
|
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#11
|
|
Nie ma to jak oceniać transfery po jednym meczu... Niektórym proponuję kubeł zimnej wody na łeb
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#12
|
|
Masz rację, aczkolwiek już po tym jednym meczu można określić czego spodziewać się i wymagać po nowych piłkarzach. To nie jest to rozczarowanie, które było bardzo wyczuwalne po pierwszej kolejce tego sezonu. Tym razem się wzmocniliśmy, to fakt.
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|