The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.02.2020, 00:28
Według mnie, to realnie będzie pewnie ze 12 koła max. Sporo osób na feriach z dzieciakami ( to w temacie pisania o wymówkach - sry, ale ludzie też mają swoje życie )


Każdy wynik jest możliwy - ale aż prosi się, żeby zacząć od 3pkt i pozytywnie wejść w rundę.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.02.2020, 14:50
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.02.2020, 15:21
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?
Jest bezpieczniejszą opcją niż Janicki. Nie żeby to był jakiś wyczyn, 3/4 stoperów w Ekstraklasie tak ma.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 02.02.2020, 15:43
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?
Skład na Dinamo mniej więcej sugerował kto wygrał rywalizację na kluczowych pozycjach.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.02.2020, 17:09
Mimo wszystko jakoś wątpię, żebyśmy zobaczyli zmiany w stosunku do ostatnich meczów. Niestety trzeba będzie zaczekać na jakieś jeszcze jedno boskie zagranie Janickiego

Tak sobie myślę, że przepis z młodzieżowcem może mocno skomplikować sprawę, jeśli np Savicevic by po przerwie wrócił do swojej dawnej formy, a Żukow okazałby się kozakiem... Bo wtedy wypada Pawłowski, a na skrzydle dużo lepiej mieć Maka niż Wojtkowskiego.

No ale takie problemy to w sumie fajnie by było mieć
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.02.2020, 17:11
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko jakoś wątpię, żebyśmy zobaczyli zmiany w stosunku do ostatnich meczów. Niestety trzeba będzie zaczekać na jakieś jeszcze jedno boskie zagranie Janickiego

Tak sobie myślę, że przepis z młodzieżowcem może mocno skomplikować sprawę, jeśli np Savicevic by po przerwie wrócił do swojej dawnej formy, a Żukow okazałby się kozakiem... Bo wtedy wypada Pawłowski, a na skrzydle dużo lepiej mieć Maka niż Wojtkowskiego.

No ale takie problemy to w sumie fajnie by było mieć
Zobaczymy. Stawiam na ławę dla Janickiego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.02.2020, 10:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy. Stawiam na ławę dla Janickiego.
Ława dla Janickiego jest więcej niż pewna. Po to został sprowadzony Hebert i tu nie widze innej opcji jak dwójka Klemenz - Hebert na środku obrony.
Wg mnie jedyna kwestia niewiadoma to kto zagra jako młodzieżowiec, a co za tym idzie jak będzie zestawiona pomoc.
Jeśli Pawłowski, to obok niego Basha i Vukan a na skrzydłach Mak i Kuba.
Jęśli Wojo to na środku Basha, Vukan i do nich Żukow lub Chuca, a skrzydła KUBA u Wojo.
A może Buksa wyjdzie w podstawie zamiast Brożka Wtedy W pomocy może grać zarówno Mak na skrzydle jak i w środku nie musi być wystawiany Pawłowski. Oby trenerzy wybrali OPTYMALNIE na ten moment i w sobotę 3 punkty !
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.02.2020, 16:50
Mak - niestety? Jedyny szybki piłkarz, potrafiący minąć przeciwnika zwodem i niestety? Bez Maka w dwóch ostatnich meczach prawdopodobnie byśmy się zesrali na rzadko. Gównem chłopskim lub dziecięcym jak to się mówi całe te.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.02.2020, 19:39
No skoro mecz z Jagiellonią to trzeba budować klimat Belwederu
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.02.2020, 22:28
Nie wiem skąd przekonanie że Savicevic musi grać.

Basha-Pawłowski-Żukow

Mak na skrzydle a nie Wojtkowski.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:07.