
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#1
|
|
Według mnie, to realnie będzie pewnie ze 12 koła max. Sporo osób na feriach z dzieciakami ( to w temacie pisania o wymówkach - sry, ale ludzie też mają swoje życie )
![]() Każdy wynik jest możliwy - ale aż prosi się, żeby zacząć od 3pkt i pozytywnie wejść w rundę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#2
|
|
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
|
Jest bezpieczniejszą opcją niż Janicki. Nie żeby to był jakiś wyczyn, 3/4 stoperów w Ekstraklasie tak ma.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#5
|
|
Mimo wszystko jakoś wątpię, żebyśmy zobaczyli zmiany w stosunku do ostatnich meczów. Niestety trzeba będzie zaczekać na jakieś jeszcze jedno boskie zagranie Janickiego
![]() Tak sobie myślę, że przepis z młodzieżowcem może mocno skomplikować sprawę, jeśli np Savicevic by po przerwie wrócił do swojej dawnej formy, a Żukow okazałby się kozakiem... Bo wtedy wypada Pawłowski, a na skrzydle dużo lepiej mieć Maka niż Wojtkowskiego. No ale takie problemy to w sumie fajnie by było mieć |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#7
|
|
Ława dla Janickiego jest więcej niż pewna. Po to został sprowadzony Hebert i tu nie widze innej opcji jak dwójka Klemenz - Hebert na środku obrony.
Wg mnie jedyna kwestia niewiadoma to kto zagra jako młodzieżowiec, a co za tym idzie jak będzie zestawiona pomoc. Jeśli Pawłowski, to obok niego Basha i Vukan a na skrzydłach Mak i Kuba. Jęśli Wojo to na środku Basha, Vukan i do nich Żukow lub Chuca, a skrzydła KUBA u Wojo. A może Buksa wyjdzie w podstawie zamiast Brożka |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#8
|
|
Mak - niestety? Jedyny szybki piłkarz, potrafiący minąć przeciwnika zwodem i niestety? Bez Maka w dwóch ostatnich meczach prawdopodobnie byśmy się zesrali na rzadko. Gównem chłopskim lub dziecięcym jak to się mówi całe te.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#9
|
|
No skoro mecz z Jagiellonią to trzeba budować klimat Belwederu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#10
|
|
Nie wiem skąd przekonanie że Savicevic musi grać.
Basha-Pawłowski-Żukow Mak na skrzydle a nie Wojtkowski. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|