
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Jeśli mamy wygrać z Jagiellonia to właśnie na inauguracje. Miejmy nadzieję że przeżyjemy deja vu z sezonu pod wiosenna wodzą Kiko, który również startował rundę od meczu z Jaga i zakończonczyl go zwycięstwem.
Remis na dobrą sprawę nic nam nie daje. My tak naprawdę musimy wejsc skoncentrowani od pierwszego meczu. Jagiellonia to o tyle dobry rywal, bo jednak dostał dwóch poważnych osłabień i będzie kadrowo słabszy niż na jesieni. O skład może pokusze się kilka dni przed inauguracja, na razie to swoiste wróżenie z fusów. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|