The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.12.2019, 14:36
Ja Stolarczykowi źle nie życzę. Niech się ogarnie przemyśli pewne rzeczy. Podsumowując okres pracy w Wiśle w moim subiektywnym odczuciu można podzielić na 3 etapy.
Etap 1 07 przychodzi do Wisły - drużyna jest dobrze przygotowana kondycyjnie do nowego sezonu. Wedle wielu fachowców jesteśmy zespołem „najładniej” grającym w piłkę. Zespół ma siły na pełny mecz. Obrona dramat ale potrafimy zabiegać przeciwnika i wcisnąć kilka bramek więcej. Ogólnie fajnie się odpadało. Ogólnie 07 nie poprawił gry obronnej , ale dobra chłopaki mieli inne problemy na głowie

Etap 2 przerwa zimowa 18/19- już wtedy były s.......one przygotowania do rundy wiosennej ale chłopaki jechali na „oparach”
Tak pamietam 4:0 z Legła i pamietam jak wyglądaliśmy i zdychaliśmy z braku siły w 2 następnych kolejkach. Generalnie do końca sezonu notowaliśmy regres przygotowania kondycyjnego

Etap 3 wisienka na torcie - brak jakiegokolwiek przygotowania. Nie wiem czy chłopaki wygrzewali się na płazy czy jak. Ego 07 wyjechało w kosmos, nie dość ze zjebał przygotowania to jeszcze zaczął kombinować z ustawieniem zapominając ze taktykę się dobiera pod zawodników których się ma do dyspozycji. Ale Ego 07 nie przyjmuje tej myśli do wiadomości. W klubie zdają sobie sprawę ze zjebanych przygotowań. Następuje audyt zewnętrzny notabene ewenement. Chłopaki maja siły na 1 polowe. A kwintesencja jego warsztatu są kolejne w.......e tak z ogórkami z 2 ligi jak i z ekstra klapy. Mało tego 07 miał 3 miesiące aby naprawić swoje błędy, popracować nad kondycja, SFG, gra obronna. Ale co tam jego ego nie widziało 3 wyraźnie lepszych drużyn. Byliśmy pośmiewiskiem na cały kraj. Czy wyciągnął jakieś wnioski? Wątpię

Podsumowując dostał wiele szans na naprawienie swoich błędów(wielu trenerów nie miało tyle szczęścia) a co zrobił ? Wszystko zjebał. Wedle mnie to szkoda już sobie strzępić ryja na tego typa.
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.12.2019, 22:19
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Wedle mnie to szkoda już sobie strzępić ryja na tego typa.
wypisz, wymaluj to, co myślę o tobie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.12.2019, 22:24
Cytat:
Ja Stolarczykowi źle nie życzę. Niech się ogarnie przemyśli pewne rzeczy. Podsumowując okres pracy w Wiśle w moim subiektywnym odczuciu można podzielić na 3 etapy.
Etap 1 07 przychodzi do Wisły - drużyna jest dobrze przygotowana kondycyjnie do nowego sezonu. Wedle wielu fachowców jesteśmy zespołem „najładniej” grającym w piłkę. Zespół ma siły na pełny mecz. Obrona dramat ale potrafimy zabiegać przeciwnika i wcisnąć kilka bramek więcej. Ogólnie fajnie się odpadało. Ogólnie 07 nie poprawił gry obronnej , ale dobra chłopaki mieli inne problemy na głowie

Etap 2 przerwa zimowa 18/19- już wtedy były s.......one przygotowania do rundy wiosennej ale chłopaki jechali na „oparach”
Tak pamietam 4:0 z Legła i pamietam jak wyglądaliśmy i zdychaliśmy z braku siły w 2 następnych kolejkach. Generalnie do końca sezonu notowaliśmy regres przygotowania kondycyjnego

Etap 3 wisienka na torcie - brak jakiegokolwiek przygotowania. Nie wiem czy chłopaki wygrzewali się na płazy czy jak. Ego 07 wyjechało w kosmos, nie dość ze zjebał przygotowania to jeszcze zaczął kombinować z ustawieniem zapominając ze taktykę się dobiera pod zawodników których się ma do dyspozycji. Ale Ego 07 nie przyjmuje tej myśli do wiadomości. W klubie zdają sobie sprawę ze zjebanych przygotowań. Następuje audyt zewnętrzny notabene ewenement. Chłopaki maja siły na 1 polowe. A kwintesencja jego warsztatu są kolejne w.......e tak z ogórkami z 2 ligi jak i z ekstra klapy. Mało tego 07 miał 3 miesiące aby naprawić swoje błędy, popracować nad kondycja, SFG, gra obronna. Ale co tam jego ego nie widziało 3 wyraźnie lepszych drużyn. Byliśmy pośmiewiskiem na cały kraj. Czy wyciągnął jakieś wnioski? Wątpię

Podsumowując dostał wiele szans na naprawienie swoich błędów(wielu trenerów nie miało tyle szczęścia) a co zrobił ? Wszystko zjebał. Wedle mnie to szkoda już sobie strzępić ryja na tego typa.



Kolejna analiza z dupy. Porównaj sobie teraz skład w każdym z etapów. Żeby rozwiać wątpliwości - uważam, że po 07 Stolar powinien podać się do dymisji.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20.