The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.12.2019, 14:49
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, jeżeli kupimy zawodnika tej klasy to wiadomo, że posadzi (nawet Sadlok może go posadzić jak ściągniemy LO). Ale o to mi właśnie chodzi, nie mam przekonania, że na pewno kupimy, bo Skowronek nie traktuje tego jak must have (wymieniał LO, szóstka, skrzydłowy i napastnik). A już opowiadania niektórych dziennikarzy czy ekspertów, że MUSIMY ściągnąć dwóch stoperów w moim odczuciu nie wchodzi w grę.

EDIT: Wystawienie Wasyla w meczu ze Ślaskiem tłumaczył tym, że spodziewał, ze dużej ilości wrzutek, a w grze głową Wasyl jest bardzo dobry. Nie wiem na ile to prawda, ale tak mówil.
Ściągnięcie LO daje alternatywne w postaci Sadloka na SO. I tak szczerze, też bym w pierwszej kolejności ściągnął LO, a później kogoś do środka, jeśli miałbym fundusze na 2 wzmocnienia do defensywy. Bo co by nie mówić must have jest i napastnik i skrzydłowy.

Idąc dalej, czy stać nas na utrzymanie w kadrze (nie grających) Sadloka, Wasyla, Janickiego, Klemenza i Szote zakładając ściągnięcie dwóch kolejnych środkowych obrońców? No raczej nie.

Najpierw trzeba zejść z jednych kontraktów, by podpisać następne. W czerwcu będą większe roszady kadrowe choćby ze względu na emeryturę Wasyla.
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.12.2019, 18:19
[QUOTE=Karherop;1548421]Ściągnięcie LO daje alternatywne w postaci Sadloka na SO. I tak szczerze, też bym w pierwszej kolejności ściągnął LO, a później kogoś do środka, jeśli miałbym fundusze na 2 wzmocnienia do defensywy. Bo co by nie mówić must have jest i napastnik i skrzydłowy.

Idąc dalej, czy stać nas na utrzymanie w kadrze (nie grających) Sadloka, Wasyla, Janickiego, Klemenza i Szote zakładając ściągnięcie dwóch kolejnych środkowych obrońców? No raczej nie.

Najpierw trzeba zejść z jednych kontraktów, by podpisać następne. W czerwcu będą większe roszady kadrowe choćby ze względu na emeryturę Wasyla.[/QUOTE

To moze Kwiecien nas zasponsoruje , biorac ze 3 do Wieczystej

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:22.