The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.12.2019, 11:43
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka


Wolfy gdyby Wisła w taki sposób wygrała to bym nie histeryzował tylko się cieszył że w końcu coś drgnęło.Czy zagraliśmy tak jak nam Lechia pozwoliła?Tak.Na tyle nam wczoraj przeciwnik pozwolił.Nie mieli całkowitej kontroli nad meczem ale mieli rezerwy i gdyby była taka potrzeba to by nas przycisnęli.Tak gra Lechia w tym sezonie-oszczędnie.Traci stosunkowo mało bramek i mało strzela.My zagraliśmy na pewno lepiej niż w poprzednich meczach ale zobaczymy jak to będzie wyglądało na tle żaboli.Oni grają zupełnie inaczej.Dużo biegają i tym nas mogą zajechać.Zdziwił bym się gdyby efekty pracy Skowronka przyszły tak szybko bo to trener który jest w stanie coś wypracować w dłuższym okresie czasu a nie strażak
Ja wiem jak gra Lechia i zapewniam Cię że nie chcą grać jak w Krakowie, gdzie tylko fart ich uratował. To że my mamy piłkarzy jakich mamy to jedno, ale Lechia zagrała słaby mecz i przez większość czasu kontroli nad nim nie miała. Absolutną konntrolę to mieli w tamtym sezonie u siebie, gdzie mogliśmy grać drugie 90 minut i gola nie strzelić. Tutaj dali się stłamsić i zepchnąć do rozpaczliwej obrony. Jestem pewny że to nie był ich plan, wręcz przeciwnie.

Więc nie, nie zgadzam się że Lechia kontrolowała grę, oni kontrolują grę podaniami w bezpieczne strefy, przetrzymywaniem piłki i okazjonalnymi atakami mnejszą liczbą piłkarzy, a nie rozpaczliwie broniąc się przed i w polu karnym. Wystarczy że Silvie by zeszło (nie wygląda na piłkarza umiejącego trafić w bramkę inaczej niż w jej środek), Brożek był ułamek sekundy szybszy, Klemens wykorzystał jedną z kilku główek do których doszedł (a był jeszcze Burliga), Pawłowski nie trafił dwa razy w naszych...
Mieliśmy lekko licząc 7-8 setek, z czego kilka dwusetek. Pisanie że Lechia tak gra i taki ma plan - no litości...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.12.2019 o godz. 11:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:05.