
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#1
|
Ale co tam oni juz wiedzą ze spadliśmy,pozostaje rozłożyć ręce i beczeć.Ludzie ile wy macie lat,w życiu tez zawsze tak narzekacie i od razu odpuszczacie? zastanówcie sie na podejsciem do tematu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.12.2019 o godz. 20:23.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Co drugi przy pierwszej przeszkodzie się wypina i ściąga spodnie, bo widać taka wola wszechświata, nic się już nie da zrobić. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#3
|
|
W komentarzach płacz, jakby nas Lechia zmasakrowała, a ja tam jestem umiarkowanym optymistą. Wreszcie przestaliśmy bać się grać do przodu. Sytuacje były. Niestety pech (bloki Kuby i Maka) albo brak umiejętności (Silva), nie dały bramki. Ale powody do optymizmu są.
![]()
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#4
|
No toż sie pytam po ile lat maja tutaj osoby piszace,ze dla nich 4 pkt straty i 20 meczów do rozegrania i zdobycia 60 pkt ,jest powodem do uznania ze juz spadlismy z ligi. Z takim podejsciem to forum nie da sie czytać,zmienice ludzie jedną rzecz : podejscie życiowe albo to forum.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.12.2019 o godz. 20:54.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5
|
|
Popieram w całej rozciągłości.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
Sęk w tym, że dla słabych drużyn odrobić 4 czy 5 pkt straty to jest naprawdę poważny wyczyn. Fakty są jednak takie, że graliśmy lepiej. Wisła wydaje się zaczyna funkcjonować a to zwiastuje zdobycze punktowe. Jeśli będą 2-3 wzmocnienia (tak jak mówię - wzmocnienia, a nie kolejny szrot którego nikt nie chciał) to się utrzymamy. Moim zdaniem na gwałt potrzeba stopera i lewego obrońcę, a także dobrego zawodnika na pozycji nr 8 (o 10 nawet nie marzę, bo dobra 10 naprawdę kosztuje). ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
|
Jeszcze nie spadiliśmy. Straty wciąż są do odrobienia.
Widać, że Pawłowski ma spory talent i przyszłość przed sobą. Buksa też. Warto na nich stawiać. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|