
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#1
|
|
Rzuciło się w oczy, że zawodnicy grali bardziej kompaktowo, bliżej siebie, asekurowali dobrze. Tu widać pomysł, jednak do takiej gry w ataku trzeba mieć szybkie i solidne skrzydła. Kuba, trzeba wierzyć, że jeszcze w tych 4 meczach złapie formę, ale na drugim skrzydle Boguski jest fatalny, może jak Mak wróci.
Ponadto do takiej gry w środku pomocy trzeba gości w formie, a u nas wszyscy są z formą w lesie. Źle się patrzy na Bashe zupełnie bez formy, o Vukanie nie wspomne. Silva jest słaby, Pawłowski daje nadzieje, jakieś pojęcie ma. Cóż, trzeba szukać jeszcze punktów w tym roku. Może w Zabrzu i w Łodzi. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|