
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#21
|
|
Brozek nie wygladal szybkosciowo wcale źle
![]() nie wiem jak to bylo w pierwszej polowie bo siedzialem z drugiej strony, ale w drugiej najgroszy dla mnie Sadlok. Jego decyzje dramat, glupie straty, przetrzymywanie pilki, wygladał jak przestraszony debiutant prawde mówiąc. pomysl na akcje jesli byl, to nie wsiadl do autokaru. mecz w samo sobie to jakis porywajacy nie byl, szkoda tej setki Pawla w 1 polowie ale mial pilke na lewej i widac byl od razu ze sie bedzie na prawa zabieral. szkoda. moglo to zamknac mecz. strzal Baszy tez fajny. no i to na tyle. Vulan sie dostosowal, mizeria. trzeba liczyc na dobrze przepracowane okno transferowe, po tej grze w tym roku jakos nie liczę na pokazne zdobycze puktowe. przy 1 bramce nasz trener do kogos tam krzyczal, i pokazywal mu jak ma kryc, i sie ustawiac wzgledem przeciwnika .... ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|