
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#1
|
|
Na podstawie tego że gorszy od Janickiego nie może być wszszegolnosci że gra od deski do deski w u20
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Niczego Czekaj nie nauczył... Radzę przyjąć do wiadomości że może być o wiele gorszy od Janickiego i najprawdopodobniej jest. No to na pewno na Śląsk Szota w pierwszym składzie, inaczej Skowronek to sabotażysta.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.11.2019 o godz. 15:55.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#3
|
|
No tak bo był Czekaj to nie stawiajmy już na nikogo. Zwłaszcza że jesteśmy tak bogaci że grajka kupionego za hajs nie możemy nawet wypróbować. I o to tak różnica między nim a Czekajem. A błędy Janickiego są tak komiczne że nawet Czekaj takich nie robił.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
|
Możesz go sobie wypróbować, w Futbol Managerze. Trener go wystawi jak uzna że się nadaje. A na to musi sobie Szota zapracować grą na treningach i rezerwach.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#5
|
|
Personalne wycieczki to nie do mnie kolego. Zgrywasz mądrego to powiedz na jakiej podstawie ma grać Janicki? Nie ma gorszego obrońcy w tej rundzie. To co widzi w Szocie trener młodzieżowej reprezentacji że na niego stawia? Nie ma lepszego czy sobie go w grze wypróbował?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
Granie w dowolnym U o niczym nie świadczy, grało tam mnóstwo piłkarzy z braku laku którzy nigdy później nie zrobili kariery, nawet na szczeblu ekstraklasy. Jak dobierasz z jednego rocznika, w dodatku w Polsce to kilku leszczy z natury musi grać. Nie twierdzę, że Szota nim jest (ale na razie wiele na to wskazuje), ale to żaden argument. Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli. Mnie to zwyczajnie śmieszy i żenuje, tak jakby przy naszej kadrze i sytuacji jakiś wielki talent był wcześniej samobójczo blokowany przez Stolarczyka. Jeśli nowy trener nie będzie na Szotę stawiał, to znaczy że ma ważne powody. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline |
#7
|
|
A jak ma zagrać, skoro nie jest wystawiany ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#8
|
Co do ostatniego zdania to kompletnie się z tym nie zgadzam! Skoro jeździ na kadrę regularnie i gra po pełne 90 minut to jednak prezentuje wyższy poziom niż rówieśnicy? Stolar go chciał po czy stwierdził, że go nie chce bo w sumie Janicki nie gra źle... Jeżeli Magiera zobaczył w tym chłopaku to "coś" to dlaczego Stolar tego nei widział albo nie potrafił wykorzystać? Skowronek może mieć zajebiste podejście do młodzieży i może się okazać, ze Serafin będzie podstawowym obrońcą a Buksa napastnikiem.
Ostatnio edytowane przez Arek95 : 20.11.2019 o godz. 18:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#9
|
Moim zdaniem jest mozliwość zestawieia kilku par stoperów bez Janickiego i każda z tych opcji będzie lepsza, albo niech chociaż okaże się, że niekoniecznie. Oto przykłady: Sadlok - Klemenz; Wasyl-Klemenz; Burliga-Klemenz; Hoyo-Klemenz; Szota-Klemenz; Sadlok-Wasyl; Burliga-Wasyl, Szota- Wasyl...... itd |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#10
|
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|