
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#1
|
W niedzielę piłkarze Wisły zrobili właśnie taki prezent Legionistom, ponieważ myśleli, że po takim wpierrdolu trener na pewno poleci. Zawodnicy przeszli obok meczu i nikt mi nie powie, że to był jakiś wypadek przy pracy jak grał prawie optymalny skład jaki mamy na obecną chwilę. Dlatego jeszcze raz powtórzę, Stolarczyk nie jest już w stanie wpłynąć na drużynę i to był błąd zostawiając go na te dwa spotkania.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 18:28.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Karherop - Szota, Pawłowski, Kumah. Krótka piłka - ile meczy rezerw z nimi widziałeś? Nie interesują mnie Twoje teorie, pitolenie o zaangażowaniu - ile meczy z nimi w tym sezonie widziałeś? Z jakimi drużynami?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.11.2019 o godz. 23:00.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#3
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
|
Acha, czyli nie.
Pomijam już że to co piszesz jest kompletnie bez sensu, ale chyba o wiele za młody jesteś żeby mieć pojęcie o czym piszesz. W sumie to nawet fajnie masz. Niektóre mecze w latach 90-tych przyprawiały o mdłości. Nie tracę już więcej czasu na Ciebie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.11.2019 o godz. 13:13.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|