
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#1
|
|
Zgadzam się z wolfym i szprotsonem. Tak, jeśli byśmy mieli pierwszy skład cały sezon zdrowy bez kontuzji i kartek, to owszem można sobie za cel postawić grę w pierwszej 8 i być lekko rozczarowanym jeśli by się nie udało.
Natomiast praktycznie od 1 kolejki ktoś się leczy ktoś pauzuję, gramy kim gramy, a tu oczekiwania, pretensje i zwalnianie Stolarczyka, jakbyśmy zrobili 5 transferów po bańce euro przed sezonem. Czekam kiedy do ludzi dotrze, że póki co wychodzimy powoli z dołka i celem jest UTRZYMANIE! Dla przypomnienia drużyny które walczą o utrzymanie i zajmują to bezpieczne 13 miejsce zdobywają średnio 1-1.1 punktu na mecz. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|