Jay jay napisał(a):

|
W profesjonalnej pilce noznej gdzie klub ma ogromny kapital kibicowski i co tu duzo mowic papiery na powazne granie to po kilku slabszych meczach zjezdza sie z panienkami do kopalni i pokazuje sie na czym polega ciezka praca. Tak jak to bylo w Gelsenkirchen jak Schalke notowalo kolejne porazki w sezonie.
|
No, powiedziałbym nawet, że nasze "eksportowe" kluby jak Legia czy Lech, to przodują w takim profesjonalizmie, organizując piłkarzom pogadanki z kibicami.
Tak, profesjonalizm pełną gębą
