Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, 22-09-2019, 12:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10213)

Arkadiusz.Czerepach 18.09.2019 18:58

[IX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, 22-09-2019, 12:30
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ICGQB9PS9B/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ICGQB9PS9B/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ICGQB9PS9B/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ICGQB9PS9B/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

Karherop 19.09.2019 22:38

Płock wygrał z Legią, my daliśmy ciała w Kielcach czyli logika ekstraklasy podpowiada pewne nasze zwycięstwo.

wolfy 20.09.2019 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1543217)
Płock wygrał z Legią, my daliśmy ciała w Kielcach czyli logika ekstraklasy podpowiada pewne nasze zwycięstwo.

Jak Stolarczyk nie poprawi naszych stałych fragmentów gry to nie bardzo.

Arkadiusz.Czerepach 20.09.2019 09:41

cóż to za dziwna godzina ?

Karherop 20.09.2019 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543225)
Jak Stolarczyk nie poprawi naszych stałych fragmentów gry to nie bardzo.

Nie wiem czy w tym tkwi diabeł, ale biorąc za przykład Kielce to gdyby nie strata Boguskiego mecz byłby do wygrania. Kwestia forny dnia kluczowych graczy: Bashy, i Savicevicia i powinno być dobrze.
I sam fakt że w Płocku z regoly były ciężkie mecze ale wygrane.

Typuj 2-1 dla nas.

tommiyacht 20.09.2019 10:26

priorytet to bez kontuzji i wykartkowania sie.
Kurcze szkoda tego Kuby, ehhh....

_ukoL 20.09.2019 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1543217)
Płock wygrał z Legią, my daliśmy ciała w Kielcach czyli logika ekstraklasy podpowiada pewne nasze zwycięstwo.

Wyjąłeś mi ten post z klawiatury. Nie będę zdziwiony jak wygramy gładko różnicą kilku bramek.

Adrio 20.09.2019 18:46

Wydaje mi się, że na to spotkanie będzie jakaś zmiana w obronie, może Wasyl dostanie szanse i ktoś za Niepsuja albo Sadloka. Pomoc w jakim ustawieniu by nie wyszła to będzie dość silna. Liczę na 3 punkty i dobrą grę, trzeba nastawić się dobrze przed meczem derbowym

brylant17 20.09.2019 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1543227)
cóż to za dziwna godzina ?

Zmiany,Zmiany,Zmiany,ale czy na lepsze ?

Skawa Wadowice 20.09.2019 20:06

Sobol z Mariuszem znaja nas na wylot. Przewiduje rozszyfrowanie naszej gry i całkowite wyeliminowanie mocnych pkt. Wisła wygra xD

gizmowisla 20.09.2019 20:09

myslalem ze tydzien temu i teraz Stolarczyk da pograc Wasylowi ...przed derbami .....bo Janicki - Klemenz hmmm, tego sie boje najbardziej za tydzien

Adamik 21.09.2019 10:42

Gdyby nie Sobol to też bym z optymizmem spoglądałem na ten mecz... no ale własnie - czy damy radę go zaskoczyć? Zarówno Wisła jak i... Wisła to drużyny które są trochę nieobliczalne i ja bym się chyba bał zastawiać dom i grać u bukmachera na jakikolwiek wynik w meczach zarówno naszej Wisły jak i tej płockiej :D Zmiana w obronie + dalej skuteczny Brożek to mogą być klucze do korzystnego wyniku.

Ktoś wyżej też wspominał o stałych fragmentach - pamiętajmy kto za nie odpowiadał przez długi czas ;)

Konrad. 21.09.2019 13:05

Klemenz i Sadlok są zagrożeni kartkami - żółtko i pauzują w derbach.


Dlatego wystawiłbym Wasilewskiego i Grabowskiego w ich miejsce. Tym bardziej, że w środę Puchar Polski i tam mogą zagrać aby nie zabierać miejsca w rezerwach...


Obstawiam kopaninę, ale mimo wszystko 0-2. Płock poza wolą walki nie ma wiele do zaoferowania, na dodatek będą zmęczeni po Legii...

wolfy 21.09.2019 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1543261)
Klemenz i Sadlok są zagrożeni kartkami - żółtko i pauzują w derbach.


Dlatego wystawiłbym Wasilewskiego i Grabowskiego w ich miejsce. Tym bardziej, że w środę Puchar Polski i tam mogą zagrać aby nie zabierać miejsca w rezerwach...


Obstawiam kopaninę, ale mimo wszystko 0-2. Płock poza wolą walki nie ma wiele do zaoferowania, na dodatek będą zmęczeni po Legii...

W sumie prawda, ale Korona ma jeszcze mniej, właściwie nic poza ambicją i walką, a i tak tam zremisowaliśmy.
Mimo wszystko liczę na komplet punktów.

Konrad. 22.09.2019 09:45

No tak, ale z Koroną dramatu nie było, a graliśmy w "10" godzinę...



Płock z Legią strzelił typowego "farfocla", dlatego uważam że Wasilewski spokojnie da sobie z nimi radę i nie stracimy za wiele na jakości wystawiając co go zamiast Klemenza. Podobnie z podmianą Sadlok/Grabowski.


Pamiętajmy, że dużo ważniejszy mecze to te ze Stargardem i Cracovią. Najlepiej mieć dostępny na nich pełny skład.

Mixu 22.09.2019 13:20

Jesteśmy C H U J O W I. Znowu sukcesem będzie jeśli załapiemy się do górnej ósemki.

Kamson 22.09.2019 13:26

Jesteśmy takimi frajerami na wyjazdach, że ręce opadają. My gramy, przeciwnicy strzelają. Już do przerwy powinniśmy prowadzić dwoma-trzema bramkami. Szkoda hajsu na wachę skoro i tak nie mamy zamiaru wygrywać na wyjazdach ;)

ciacho 22.09.2019 13:26

Gramy? Chyba kopiemy się po czołach. Żadnego pomysłu na grę nie widać. Skrzydłowych, którzy potrafią minąć przeciwnika, brak. Środek pola, który wydawałby się najmocniejszy, nie potrafi kreować nic do przodu. Po kontuzji Brożka napastnika brak. Hiszpańska nadzieja najsłabsza na boisku. Ale i tak przewiduję, że w derbach urządzimy ostre strzelanie:)

brylant17 22.09.2019 13:27

Straszna pyta dziś...czego my gramy 3-5-2 ? zamiast 4-4-2 połowa drużyny dziś ujowo.

Skawa Wadowice 22.09.2019 13:29

Gramy mega słabo. Ten nowy system gry trenera nadaje sie do podcierania dupy. Gdyby byla tylko kasa na pensje dla nowego trenera, zagranicznego...

wolfy 22.09.2019 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1543289)
Straszna pyta dziś...czego my gramy 3-5-2 ? zamiast 4-4-2 połowa drużyny dziś ujowo.

Ja .......ę, masz jednego skrzydłowego, jednego napastnika, jak do ....y nędzy chcesz grać 442?!
Byli Kolar, Kuba i Peszko można było tak grać. Teraz ni chuja się nie da z tą kadrą, zwłaszcza jak Kuba kontuzjowany.

czaro 22.09.2019 13:35

Mamy skład ulepiony z graczy emerytowanych, z niezrealizowanym potencjałem, skreślonych i odbudowujących się, więc jeśli mają słabszy dzień, a zabraknie opanowania rutyniarzy, to jest słabo.

Szkoda, bo to był mecz do wygrania.

Do przemyślenia dla trenera jego wybory taktyczne, a w dłuższej perspektywie: transfery.

Zwalniającym trenera proponuję walnąć baranka o ścianę. Nie zaszkodziłoby jednak dowartościować Jopa, żeby nam go wkrótce nikt nie wyjął jak Sobola. Myślę, że sztab szkoleniowy bardzo na Stolara pracował.

Coraz dojrzalej gra Wojtkowski, indywidualnie zrobił progres.

Jaroo1 22.09.2019 13:39

Mamy niezłych piłkarzy ale mało, który z nich ma charakter i jajca. Wypada Kuba i Brożek i stajemy się bezpłciową drużyną, która gra bo coś tam umie i lubi ale nie ma piłkarzy z charakterem, którzy potrafią wszystko pociągnąć i dać tą przewagę. To są zwykli wyrobnicy a wystarczy pomyśleć, że jak na boisku jest Brożek albo Błaszczu to każda akcja może zakończyć się niespodziewaną asystą, golem, ciekawym wykończeniem.

Pamiętam jak tutaj drzazgę chwalono, że jest lepszy od Piatka. No może wcale aż tak od Piątka nie odstaje obecnie ale tylko dlatego, że i ten drugi (Piątek) obniżył loty i przestał grać dobrze i strzelać hehe

bridgeburner 22.09.2019 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1543289)
Straszna pyta dziś...czego my gramy 3-5-2 ? zamiast 4-4-2 połowa drużyny dziś ujowo.

Gdzie Ty widziałeś 3-5-2 poza grafika przedmeczowa?
Niestety znowu w jednej połowie gramy w piłkę by w drugiej snuć się po boisku
Zastanawia mnie też czy istnieje jakaś analiza rywala? Wszyscywiedzą że grę robi Furmana strzałami z dystansu i rzutami wolnymi a my zostawiamy mu hektar przestrzeni i debilnie faulujemy na 30 metrze
Stolar też się nie popisał, wpuszczać Drzazge na 9? Każdy widzi że to jak grać bez napastnika zupełnie
W ogóle zastanawiać się zaczynam czy on jakieś wnioski wyciąga, bo gramy wciąż to samo, wciąż nie strzelamy z dystansu, wciąż stałe fragmenty wykonuje Sadlok który robi to dobrze max raz na mecz

wolfy 22.09.2019 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1543294)
Mamy niezłych piłkarzy ale mało, który z nich ma charakter i jajca. Wypada Kuba i Brożek i stajemy się bezpłciową drużyną, która gra bo coś tam umie i lubi ale nie ma piłkarzy z charakterem, którzy potrafią wszystko pociągnąć i dać tą przewagę. To są zwykli wyrobnicy a wystarczy pomyśleć, że jak na boisku jest Brożek albo Błaszczu to każda akcja może zakończyć się niespodziewaną asystą, golem, ciekawym wykończeniem.

Pamiętam jak tutaj drzazgę chwalono, że jest lepszy od Piatka. No może wcale aż tak od Piątka nie odstaje obecnie ale tylko dlatego, że i ten drugi (Piątek) obniżył loty i przestał grać dobrze i strzelać hehe

Matko, kto porównywał Drzazgę do Piątka? Jak ma formę to na Ekstraklasę jeszcze obleci, ale bez jaj...

Kurz 22.09.2019 13:43

Nie dramatyzowałbym po tym meczu. Będzie takich więcej. Będą również zdecydowanie lepsze. Ten scenariusz powtarza się corocznie od czasów ostatniego Smudy. Jak zwykle ani nie spadniemy, ani nie odegramy istotniejszej roli. Cieszmy się, że jesteśmy i mamy możliwość grania w ekstraklasie.

wolfy 22.09.2019 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1543297)
Nie dramatyzowałbym po tym meczu. Będzie takich więcej. Będą również zdecydowanie lepsze. Ten scenariusz powtarza się corocznie od czasów ostatniego Smudy. Jak zwykle ani nie spadniemy, ani nie odegramy istotniejszej roli. Cieszmy się, że jesteśmy i mamy możliwość grania w ekstraklasie.

Miejmy nadzieję że nie spadniemy. Reszta bez znaczenia, bo nic nie wywalczymy z takimi problemami jakie mamy.

Stolarczyk musi coś zrobić ze stałymi fragmentami, zwłaszcza z asekuracją, bo to są po prostu jaja.

Książę Palownik 22.09.2019 13:49

Stolar podejmuje czasem dziwne decyzje.

Drzazga na pozycji nr 9 to jest porażka. Nie gra Brożek? To próbować Zdybowicza - nic nie tracimy, bo Krzysiek nie zagra dobrze na 9 i tyle.

Klemenz na boku obrony? To już lepiej było wpuścić tam Grabowskiego. Sorry ale wysoki stoper nie zagra dobrze na pozycji, która w ofensywie ma podobne wymagania jak prawa pomoc (dobra klepka, dośrodkowanie, drybling).

Vukan to jest kryminał. Powinni z nim na powaznie pogadać, bo gośc ma większą wyobraźnie niż umiejętności. Ciągle podejmuje decyzje o zagraniach, których nie umie dobrze wykonać.

Wojo na plus. Widać, że chce wziąć ciężar gry na siebie.

Z tydzień bedzie bardzo ciężko i zdaje się, że 30 tys. ludzi zobaczy parchów grających z nami w dziada

Jaroo1 22.09.2019 13:50

Cytat:

Matko, kto porównywał Drzazgę do Piątka? Jak ma formę to na Ekstraklasę jeszcze obleci, ale bez jaj...
Było kilku takich entuzjastów w tamtym sezonie gdy Krzysiek zagrał 2-3 dobre mecze i strzelił hat-tricka w Kielcach oraz ładną bramkę z żydami

Griszka30KR 22.09.2019 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1543293)

Zwalniającym trenera proponuję walnąć baranka o ścianę. Nie zaszkodziłoby jednak dowartościować Jopa, żeby nam go wkrótce nikt nie wyjął jak Sobola. Myślę, że sztab szkoleniowy bardzo na Stolara pracował.

.

Ja nie zwalnam,ale nie widze jakiś postępów na + tej pracy...wręcz -,ale to dopiero 9 kolejka.... :D
I tak "po ligowemu PL" jak był kryzys ,to chłopcy grali ,wkładali w to serce,a teraz po opanowniu w jakimś tam stopniu sytuacji, tego nie widzę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl