The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.09.2019, 15:56
tak po glowach jeszcze ich glaszczcie. To jest dojmujace smutne, ze kilkunastokrotny mistrz Polski zostaje rozkladany po raz 4 w sezonie przez bledy wlasnych obroncow. Jest jeszcze jakas odpowiedzialnosc w tym klubie czy to dzialania trenera na zasadzie ''a kim innym mam grac?''
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.09.2019, 16:21
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
tak po glowach jeszcze ich glaszczcie. To jest dojmujace smutne, ze kilkunastokrotny mistrz Polski zostaje rozkladany po raz 4 w sezonie przez bledy wlasnych obroncow. Jest jeszcze jakas odpowiedzialnosc w tym klubie czy to dzialania trenera na zasadzie ''a kim innym mam grac?''
Dziecko, to że sobie napiszesz "14 krotny mistrz Polski" nie zmieni sytuacji w klubie. Jak jesteś głupi i oczekujesz cudów to sam sobie jesteś winny. Wiesz ile mistrzostw Polski ma Ruch? A że Widzew grał w Lidze Mistrzów? I co? I gówno, zbankrutowały.

Mamy obrońców jakich mamy bo są tani i nikt lepszy ich nie chciał. Klemenz jest u nas bo go Jagiellonia z ulgą kopnęła w dupę, Janickiego kibice Amiki żegnali z radością, Pogoń nie rozważała nawet przedłużenia kontraktu Niepsuja, Grabowski odszedł z Amiki żyjącej ze sprzedawania wychowanków bo nie rokował a Wasyl i Sobol są po prostu starzy. Zwłaszcza pierwszy z nich.

A przykra prawda jest taka, że tylko z niesamowitym fartem wyciągnęlibyśmy kogoś lepszego, bo zwyczajnie płacimy za mało i nie jesteśmy stabilni finansowo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.09.2019, 20:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dziecko, to że sobie napiszesz "14 krotny mistrz Polski" nie zmieni sytuacji w klubie. Jak jesteś głupi i oczekujesz cudów to sam sobie jesteś winny. Wiesz ile mistrzostw Polski ma Ruch? A że Widzew grał w Lidze Mistrzów? I co? I gówno, zbankrutowały.

Mamy obrońców jakich mamy bo są tani i nikt lepszy ich nie chciał. Klemenz jest u nas bo go Jagiellonia z ulgą kopnęła w dupę, Janickiego kibice Amiki żegnali z radością, Pogoń nie rozważała nawet przedłużenia kontraktu Niepsuja, Grabowski odszedł z Amiki żyjącej ze sprzedawania wychowanków bo nie rokował a Wasyl i Sobol są po prostu starzy. Zwłaszcza pierwszy z nich.

A przykra prawda jest taka, że tylko z niesamowitym fartem wyciągnęlibyśmy kogoś lepszego, bo zwyczajnie płacimy za mało i nie jesteśmy stabilni finansowo.
to bardzo ciekawe co piszesz ale w 13/14 mozna bylo 5 miejsce zajac na zakonczenie sezonu. Z Czekajem Bunoza i Jovanovicem w obronie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.09.2019, 07:28
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
to bardzo ciekawe co piszesz ale w 13/14 mozna bylo 5 miejsce zajac na zakonczenie sezonu. Z Czekajem Bunoza i Jovanovicem w obronie.
Można było, bo wtedy taka była konkurencja, do tego i Brożek, i Boguski byli młodsi, a Bunoza miałby teraz u nas pewny skład. I przede wszystkim nie było aż tak krucho z pieniędzmi jak teraz.

Od lat czytam dokładnie te same płacze, pora się wreszcie obudzić i przestać histeryzować po każdym przegranym meczu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.09.2019 o godz. 09:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 24.09.2019, 10:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Można było, bo wtedy taka była konkurencja, do tego i Brożek, i Boguski byli młodsi, a Bunoza miałby teraz u nas pewny skład. I przede wszystkim nie było aż tak krucho z pieniędzmi jak teraz.

Od lat czytam dokładnie te same płacze, pora się wreszcie obudzić i przestać histeryzować po każdym przegranym meczu.
W profesjonalnej pilce noznej gdzie klub ma ogromny kapital kibicowski i co tu duzo mowic papiery na powazne granie to po kilku slabszych meczach zjezdza sie z panienkami do kopalni i pokazuje sie na czym polega ciezka praca. Tak jak to bylo w Gelsenkirchen jak Schalke notowalo kolejne porazki w sezonie.
Sezon zasadniczy to nie gra w ping ponga. Tu sie (w najgorszym wypadku) wygrywa co drugi a nie przegrywa co drugi mecz. Gdy sie przegrywa co drugi mecz to sie spada z ligi a gdy sie wygrywa co drugi mecz to ma sie dostep do kasy z UEFA. Proste jak 2+2=4.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 24.09.2019, 10:24
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
W profesjonalnej pilce noznej gdzie klub ma ogromny kapital kibicowski i co tu duzo mowic papiery na powazne granie to po kilku slabszych meczach zjezdza sie z panienkami do kopalni i pokazuje sie na czym polega ciezka praca. Tak jak to bylo w Gelsenkirchen jak Schalke notowalo kolejne porazki w sezonie.
No, powiedziałbym nawet, że nasze "eksportowe" kluby jak Legia czy Lech, to przodują w takim profesjonalizmie, organizując piłkarzom pogadanki z kibicami.

Tak, profesjonalizm pełną gębą
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:30.