The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.09.2019, 22:43
Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza

szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.09.2019, 09:08
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza

szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
To tylko pokazuje jak debilne wnioski wyciąga się w naszej kopanej gdy drużynę dopada kryzys sportowy.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.09.2019, 10:22
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza

szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
Został oficjalnie zwolniony po meczu z Jagiellonią, ale potem w Kielcach skapnęli się że będą musieli mu zapłacić i zaczęli kombinować. Pzestałem to śledzić.

Dlatego m.in. rozśmieszyła mnie teza FraMata że nie są tak słabi jak by wskazywała ich gra, bo są. Nawet gorsi. Co nie oznacza że się na boisku położą.

Lettieri i tak fajnie to poukładał, ale nie nauczy tego drewna przyjmować, strzelać czy dośrodkowywać. Strasznie głupia decyzja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2019 o godz. 10:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 10.09.2019, 10:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Lettieri i tak fajnie to drewno poukładał, ale nie nauczy tego drewna przyjmować, strzelać czy dośrodkowywać. Strasznie głupia decyzja.
Powiem Ci, że widzę to podobnie. Korona nie raziła jakąś dezorganizacją, tylko po prostu brakiem umiejętności indywidualnych. Najlepsze jest to, że w meczu z Jagą przed stratą drugiej bramki prezentowali się w bardzo poukładany sposób. No ale ta druga bramka to jest właśnie ich styl: farfocel, brak umiejętności podania na 10 metrów.

Ich nikt już lepiej nie ustawi i z tego drewna pałacu nie zbuduje. My tam musimy wygrać i tyle.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.09.2019, 12:01
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Powiem Ci, że widzę to podobnie. Korona nie raziła jakąś dezorganizacją, tylko po prostu brakiem umiejętności indywidualnych. Najlepsze jest to, że w meczu z Jagą przed stratą drugiej bramki prezentowali się w bardzo poukładany sposób. No ale ta druga bramka to jest właśnie ich styl: farfocel, brak umiejętności podania na 10 metrów.

Ich nikt już lepiej nie ustawi i z tego drewna pałacu nie zbuduje. My tam musimy wygrać i tyle.
Ja się zgadzam, napisałem to samo komentując "dojrzałość taktyczną" drużyny Mamrota. Korona była lepiej ustawiona, ale materiał ludzki to mają na pierwszą ligę i to raczej na środek tabeli. Widzę że wielu nie w temacie, ale wymienili coś koło 12 zawodników i to raczej nie na lepszych... Tym bardziej śmieszy mnie stała wymówka "drużyna gra przeciw trenerowi". Sprawdźcie sobie jakie zatrważające statystyki ma Cebula, a on tam jest teraz jednym z liderów.

Dla mnie Lettieri to top 5 trenerów ekstraklasy, obok Brosza. Ale w końcu tragiczbe zarządzanie i materiał ludzki go pogrążyły.


Napiszę tak - działacze Korony zrobili absolutnie wszystko żeby nam ułatwić zadanie. Jeżeli drużyna Stolarczyka tego nie wykorzysta będą frajerami, a to się później może zemścić. Nie liczę na piękny mecz i wysokie zwycięstwo, ale trzy punkty to konieczność.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2019 o godz. 12:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:27.