może jestem laikiem ale mam wrażenie że przy drugiej bramce zawodnik Zagłębia faulował bo przy wyskoku do główki wsparł się na Vukanie (

) przez co uniemożliwił mu jaką kolwiek interwencję.. Jak dla mnie ewidentny faul.. Jednak nie ma co sądzić zwycięsców, Brożek i Mak naprawdę dobre zawody, Wojtkowski odkąd skupił się na treningu a nie malowaniu ryja damskimi kosmetykami też wyrasta na przyzwoitego piłkarza.. No i cieszy mnie postawa Buchalika, wreszcie nie muszę drżeć przy każdym strzale w stronę naszej bramki a to jak podkoniec meczu przeciął dośrodkowanie to już mistrzostwo, oby był w takiej formie jak najdłuże !!