The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.08.2019, 08:47
Jagiellonia gra z nami od kilku sezonów to samo, nastawieni na defensywę i czekanie na kontrę(Lechia już pokazała w LE jak bardzo dobry jest to styl). My gramy swoją piłkę i widać progres, o porażce zdecydowały błendy indywidualne a nie ujowa gra. Jaga 4 strzały 3 bramki, dzień konia Imaza. Tylko 3 bramka po dobrej akcji Jagi gdzie nas po prostu rozklepali.
Jak ktoś uważa że spadniemy z taką grą to przepraszam bardzo ale jest frajerem.


Na kolejny mecz wszyscy powinni być już zdrowi Stolar będzie miał większe pole manewru ale chyba jedenastki znacząco nie zmieni.


Chuka chyba jeszcze nie gotowy na grę od początku, strasznie zagubiony był jeszcze nie ogarnia chyba taktyki albo nie ma z kim pograć.


Na wielki plus zasługuje Buksa. Gość wszedł na 15 czy 20 minut i zrobił więcej niż wprowadzony wcześniej Drzazginio. Bedą z niego ludzi oby tylko dobrze go wytransferować z dobrym procentem od kolejnego transferu.
Na plus:
Brożek, znów czuje radość gry i zdobywa bramki oby tylko jakiś uraz się nie przyplątał.
Buchalik chyba prezentuje najrówniejszą formę ze wszystkich graczy, Lis chyba z ławki nie wstanie.


Kolejny mecz gramy z Zagłębiem u siebie, zróbmy więc ponad 20 tys na stadionie bo termin odpowiedni i pomóżmy naszym!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46.