
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#1
|
Bo bez niego szczęścia będzie mniej niż więcej. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
Stolarczyk ma (w teorii) 4 zawodników na te pozycję. Jak 5 okaze się nie w formie to mamy ściągnąć 6? Ma być jednak (podobno) jeszcze jeden pomocnik. Stolarczyk musi wykreować zawodnika który ma strzelać bramki i na moje oko powinien spróbować zagrać Chuca na szpicy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#3
|
|
A mnie najbardziej uderzyła różnica w szybkości i agresywności obu zespołów.Byli szybsi od nas i gryźli trawę , coś jak my w zeszłym sezonie.
Na ten moment uważam że mamy najsłabiej grający zespół od czasu przejęcia Wisły przez Cupiała.Nie jest to wina obecnych właścicieli ale kiepsko to wygląda, co nie oznacza że nie będzie poprawy , po prostu pisze o stanie 'na dziś'. Trochę mnie też zmartwiła rozmowa naszego 'frontmena' Królewskiego na weszło fm. Myśli o Wiśle, zależy mu ale na pytanie co tak na prawdę teraz robi....to wyszło że nic albo nie za wiele. Mimo iż faktycznie ta liga w tym sezonie jest jeszcze dziwniejsza niż zwykle to trzeba uważać, by czasem nie zaczęło nam się palić wiadomo gdzie. Szczególnie pamiętając że spadają 3 zespoły a nie dwa. Też bym się zbytnio na razie nie podniecał tą grą na 0 z tyłu. Pogoń spokojnie trójkę nam mogła wcisnąć(my też mieliśmy swoje okazje ale Portowcy byli znacznie lepsi z gry), wcześniej Górnik strzelił prawidłowego gola.Żeby się nie okazało że za chwilę przyjmiemy trójkę i mit runie. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#4
|
|
Mecz praktycznie cały czas pod naszą kontrolą. Patrzac, ze gralismy w Szczecinie z tak chwalona przez wszystkich Pogonia to naprawdę dobry prpgnostyk. Ani przez chwilę oglądając spotkanie nie było wrażenia, że to Pogoń dyktuje warunki. Na drugą połowę Wisła wyszła z dobrym ofensywnym nastawieniem i po 10 minutach bramka z roznego. Pechowo. 2 super okazje Boguskiego ,po jednej Brożka, Kuby, brakło skuteczności. Przyjdą bramki, spokojnie. Mimo, że mecz był pod kontrolą ale grany zdecydowanie asekuracyjnie z naszej strony to i tak kilka dogodnych okazji było.
Jeśli Basha i Wojownik będą gotowi to skład widziałbym na ŁKS taki: Buchal - Sadlok, Janicki, Klemenz, Niepsuj - Basha - Vukan, Wojo - Chuca, Silva, Kuba. Myślę, że Silva bardzo dobrze odnalalzlby się jako falszywa 9 w tym ustawieniu. Ma warunki żeby się zastawic, umie przetrzymać piłkę. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#5
|
|
wtf? Trener mowi ze w 1 polowie nic sie nie ukladalo i nie moglismy wyjsc z pod pressingu Pogoni....
no ale standard, my mamy 2 akcje na gola to powinno byc 2-0 dla Nas, przeciwnik ma 3 akcje na gole i uznajemy ze powinno byc 0-0, a te setki chuja warte SADLOK kolejny mecz gowno. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#6
|
|
Brożek naszym najlepszym graczem? Może i się nie znam, i faktycznie Basha, Savicevic, Klemenz czy Kuba są bez porównania gorsi, rzeczywiście mamy jednego Brożka i reszta składu na okręgówkę najwyżej.
Tak swoją drogą przypomnijscie sobie co grali Kostal czy Kolar na początku pobytu w Wiśle. Nie widzę powodu czemu taki Drzazga, Kumah czy Bałaniuk nie mieliby podobnie odpalić w którymś momencie (o ile Krzysiek swojego szczytyu kariery nie miał w poprzednim sezonie ) |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|