The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.08.2019, 19:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dodam jeszcze:

- obecnie wszystkie drużyny w ekstraklasie męczą straszną bułę. I nie jesteśmy od żadnej z ich ani dużo gorsi, ani lepsi.
Mecze ułożyły się, jak się ułożyły.
W efekcie po 4 meczach mamy 4 punkty, a nikt by się nie zdziwił z ich przebiegu gdybyśmy mieli ich 12 albo 0.
Tak samo zresztą jak chyba wszystkie drużyny w tej lidze.

Pokażcie mi chociaż jedną drużynę, która cały czas gra wyśmienicie?
Może jeden mech Lechii, jeden Lecha? Ostatnie 15 minut Wisły z Górnikiem, kiedy coś zaczęło się dziać?
Reszta do zapomnienia! Przypadkowe bramki dające prowadzenie i potem męczenie buły do 90 minuty

Ogólnie poziom ligi w jej pierwszych 4 kolejkach spadł na pysk.

Kto wygra, kto spadnie, będzie w dużej mierze zależało od szczęścia.
Jeśli tendencja zostanie utrzymana.
Ściskajmy więc kciuki za szczęście.
Sciskajmy kciuki za ściągnięcie jakiegoś dobrego napastnika.
Bo bez niego szczęścia będzie mniej niż więcej.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.08.2019, 22:10
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Sciskajmy kciuki za ściągnięcie jakiegoś dobrego napastnika.
Bo bez niego szczęścia będzie mniej niż więcej.
Nowego napastnika nie będzie.

Stolarczyk ma (w teorii) 4 zawodników na te pozycję. Jak 5 okaze się nie w formie to mamy ściągnąć 6?
Ma być jednak (podobno) jeszcze jeden pomocnik.

Stolarczyk musi wykreować zawodnika który ma strzelać bramki i na moje oko powinien spróbować zagrać Chuca na szpicy.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.08.2019, 09:55
A mnie najbardziej uderzyła różnica w szybkości i agresywności obu zespołów.Byli szybsi od nas i gryźli trawę , coś jak my w zeszłym sezonie.

Na ten moment uważam że mamy najsłabiej grający zespół od czasu przejęcia Wisły przez Cupiała.Nie jest to wina obecnych właścicieli ale kiepsko to wygląda, co nie oznacza że nie będzie poprawy , po prostu pisze o stanie 'na dziś'.

Trochę mnie też zmartwiła rozmowa naszego 'frontmena' Królewskiego na weszło fm. Myśli o Wiśle, zależy mu ale na pytanie co tak na prawdę teraz robi....to wyszło że nic albo nie za wiele.

Mimo iż faktycznie ta liga w tym sezonie jest jeszcze dziwniejsza niż zwykle to trzeba uważać, by czasem nie zaczęło nam się palić wiadomo gdzie. Szczególnie pamiętając że spadają 3 zespoły a nie dwa.

Też bym się zbytnio na razie nie podniecał tą grą na 0 z tyłu. Pogoń spokojnie trójkę nam mogła wcisnąć(my też mieliśmy swoje okazje ale Portowcy byli znacznie lepsi z gry), wcześniej Górnik strzelił prawidłowego gola.Żeby się nie okazało że za chwilę przyjmiemy trójkę i mit runie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.08.2019, 17:40
Mecz praktycznie cały czas pod naszą kontrolą. Patrzac, ze gralismy w Szczecinie z tak chwalona przez wszystkich Pogonia to naprawdę dobry prpgnostyk. Ani przez chwilę oglądając spotkanie nie było wrażenia, że to Pogoń dyktuje warunki. Na drugą połowę Wisła wyszła z dobrym ofensywnym nastawieniem i po 10 minutach bramka z roznego. Pechowo. 2 super okazje Boguskiego ,po jednej Brożka, Kuby, brakło skuteczności. Przyjdą bramki, spokojnie. Mimo, że mecz był pod kontrolą ale grany zdecydowanie asekuracyjnie z naszej strony to i tak kilka dogodnych okazji było.
Jeśli Basha i Wojownik będą gotowi to skład widziałbym na ŁKS taki:
Buchal - Sadlok, Janicki, Klemenz, Niepsuj - Basha - Vukan, Wojo - Chuca, Silva, Kuba.
Myślę, że Silva bardzo dobrze odnalalzlby się jako falszywa 9 w tym ustawieniu. Ma warunki żeby się zastawic, umie przetrzymać piłkę.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.08.2019, 10:47
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Mecz praktycznie cały czas pod naszą kontrolą. .
wtf? Trener mowi ze w 1 polowie nic sie nie ukladalo i nie moglismy wyjsc z pod pressingu Pogoni....

no ale standard, my mamy 2 akcje na gola to powinno byc 2-0 dla Nas,
przeciwnik ma 3 akcje na gole i uznajemy ze powinno byc 0-0, a te setki chuja warte

SADLOK kolejny mecz gowno.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.08.2019, 20:02
Brożek naszym najlepszym graczem? Może i się nie znam, i faktycznie Basha, Savicevic, Klemenz czy Kuba są bez porównania gorsi, rzeczywiście mamy jednego Brożka i reszta składu na okręgówkę najwyżej.

Tak swoją drogą przypomnijscie sobie co grali Kostal czy Kolar na początku pobytu w Wiśle. Nie widzę powodu czemu taki Drzazga, Kumah czy Bałaniuk nie mieliby podobnie odpalić w którymś momencie (o ile Krzysiek swojego szczytyu kariery nie miał w poprzednim sezonie )
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39.