The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.08.2019, 11:13
Po pierwsze brak mózgu tej drużyny czyli Bashy. Bez niego nie prawa nasza gra wyglądać na poukładaną.

Po drugie klątwa zmiany ustawienia. Jak tylko odchodzimy od gry 4-4-2 lub ustawienia z klasyczną 10, to zaraz mamy problem. Próbował Wdowczyk z trójką w obronie, próbował Carillo grać takim ustawieniem jak teraz gramy i zawsze robił się problem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.08.2019, 15:37
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze brak mózgu tej drużyny czyli Bashy. Bez niego nie prawa nasza gra wyglądać na poukładaną.

Po drugie klątwa zmiany ustawienia. Jak tylko odchodzimy od gry 4-4-2 lub ustawienia z klasyczną 10, to zaraz mamy problem. Próbował Wdowczyk z trójką w obronie, próbował Carillo grać takim ustawieniem jak teraz gramy i zawsze robił się problem.
Powiedz mi jaki związek ma zmiana ustawienia z partaczeniem setek przez Boguskiego (x3) czy Kuby? Wstaw za Boguskiego Kolara, za wczorajszego Kubę, Kubę w formie dolóż za Maka Peszkę i za Szota Bashę i nagle nasza gra zmienia się diametralnie.

Gdyby Pogoń by nie trafiła po STF, my wbilibyśmy po jednej z sytuacji i już mówiono by o kunszcie trenera i znakomitej taktyce.

Osobiście uważam, że przegraiśmy nie przez nasza taktykę, ale przez jej wykonawców. Ich forma oraz absencje wpływaja na wynik, a nie "fatalne" przygotowania jak to niektórzy mówią.

Obejrzyjcie sobie dla otrzeźwienia umysłów skrót na ekstraklasa.org .

PS. Ktoś powiedział że gramy wolno. A czy z Górnikiem też wolno graliśmy? Nie. Warunki były inne. Wiatr + gonienie wyniku w 2 połowie przy mnożących się kontrach Pogoni było dla nas zabójcze. A i tak siedzieliśmy na rywalu ostatnie 20 minut.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59.