
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2009
Offline |
#1
|
|
Szczerze to mam nadzieję, że Maciek Stolarczyk przestanie wymyślać z tym 4-3-3 i zagramy po staremu 4-4-1-1. Jako, że z Lechią raczej ciężko będzie o jakieś punkty (chyba, że nas zlekceważą) to chciałbym zobaczyć Buksę w pierwszej 11tce.
Mój skład na niedzielę: Buchalik Niepsuj-Wasilewski-Janicki-Sadlok Silva-Plewka-Boguski-Mak Drzazga Buksa Jakoś w innych drużynach potrafią postawić na młokosa w ofensywie (Bida, Jóźwiak) , a u nas cały czas strach przed odważnym postawieniem np. na Buksę. Kiedy jak nie teraz? Paweł już się nie nadaje na grę na szpicy. Nie z tą szybkością. Wiele nie ryzykujemy w tym meczu. Do boju Wisełko.
Ostatnio edytowane przez matinen : 26.07.2019 o godz. 20:46.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#2
|
Kamil Jóźwiak - 1998 Powiedz mi ile ten Bida zaliczyl minut w poprzednim sezonie, bo mam wrazenie ze gra tylko i wylacznie dlatego, ze jest mlodziezowcem. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 04.2018
Offline |
#3
|
|
Mam nadzieję że w sztabie wiedzą że Buksa zdobywa zainteresowanie zachodnich klubów a klub potrzebuje pieniędzy i musi promować młodych graczy.
Gramy trudny mecz w którym obecność w pierwszym składzie Buksy zamiast Brożka nie wpłynie znacząco na wynik spotkania więc czemu by nie? ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|