The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
matinen
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.07.2019, 20:42
Szczerze to mam nadzieję, że Maciek Stolarczyk przestanie wymyślać z tym 4-3-3 i zagramy po staremu 4-4-1-1. Jako, że z Lechią raczej ciężko będzie o jakieś punkty (chyba, że nas zlekceważą) to chciałbym zobaczyć Buksę w pierwszej 11tce.
Mój skład na niedzielę:

Buchalik
Niepsuj-Wasilewski-Janicki-Sadlok
Silva-Plewka-Boguski-Mak
Drzazga
Buksa

Jakoś w innych drużynach potrafią postawić na młokosa w ofensywie (Bida, Jóźwiak) , a u nas cały czas strach przed odważnym postawieniem np. na Buksę. Kiedy jak nie teraz? Paweł już się nie nadaje na grę na szpicy. Nie z tą szybkością. Wiele nie ryzykujemy w tym meczu.
Do boju Wisełko.
Ostatnio edytowane przez matinen : 26.07.2019 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.07.2019, 08:09
matinen napisał(a):Wyświetl post
Szczerze to mam nadzieję, że Maciek Stolarczyk przestanie wymyślać z tym 4-3-3 i zagramy po staremu 4-4-1-1. Jako, że z Lechią raczej ciężko będzie o jakieś punkty (chyba, że nas zlekceważą) to chciałbym zobaczyć Buksę w pierwszej 11tce.
Mój skład na niedzielę:

Buchalik
Niepsuj-Wasilewski-Janicki-Sadlok
Silva-Plewka-Boguski-Mak
Drzazga
Buksa

Jakoś w innych drużynach potrafią postawić na młokosa w ofensywie (Bida, Jóźwiak) , a u nas cały czas strach przed odważnym postawieniem np. na Buksę. .
Buksik - 2003
Kamil Jóźwiak - 1998

Powiedz mi ile ten Bida zaliczyl minut w poprzednim sezonie, bo mam wrazenie ze gra tylko i wylacznie dlatego, ze jest mlodziezowcem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Enigmovsky
Member
 
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.07.2019, 14:50
Mam nadzieję że w sztabie wiedzą że Buksa zdobywa zainteresowanie zachodnich klubów a klub potrzebuje pieniędzy i musi promować młodych graczy.
Gramy trudny mecz w którym obecność w pierwszym składzie Buksy zamiast Brożka nie wpłynie znacząco na wynik spotkania więc czemu by nie?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:14.