![]() |
[II kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 28-07-2019, 17:30
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/WAJ3O9OGIT/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/WAJ3O9OGIT/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/WAJ3O9OGIT/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/WAJ3O9OGIT/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Wiadomo już kto z kontuzjowanych ma szansę zagrać w Gdańsku?
W tym składzie personalnym co ostatnio ciężko spodziewać się fajerwerków. Liczę jednak, że Lechia będzie przemeblowana po dzisiejszym meczu z Brondby i uda się wywieźć chociaż 1 punkt. |
Z doniesień medialnych to nie liczyłbym na żadnego z nieobecnych w 1szej kolejce.
|
Różnica niestety widoczna w każdym aspekcie ...
Jesteśmy obecnie DUŻO słabsi ... Nie mamy w czym upatrywać nadziei ... Konkluzja: 2:0 dla nas!!! :-) |
Bez Kuby , Bashy i Vukana , mysle ze porazka nawet z rezerwowym skladem Lechii
|
|
Lechia po ciężkim meczu pucharowym u nam ponoć bez zmian. Stawiam na remis bramkowy.
|
Beda kibice z Krakowa w Gdansku??
|
Prawda taka, że z Lechii, dzisiejsi rezerwowi: Sobiech, Peszko, Wolski, Gajos, Makowski, Maloca - wszyscy graliby u nas w pierwszym składzie. Więc nawet jak Lechia wyjdzie drugim składem to i tak będzie nam mega ciężko. Serce wierzy w punkty, rozum podpowiada porażkę...
|
Jedziemy po swoje, spokojna gra, krakowska piłka.
Biorąc pod uwagę naszą.formę z soboty, formę Lechii z dziś a także fakt, że to Ekstraklapa to remis bramkowy wydaje się być planem minimum. |
Logika Ekstraklasy nakazuje wierzyć w hattricka Drzazgi i efektowne 3:1 dla nas.
|
Lechia właśnie wygrała z Broendby, nie ma co liczyć na cuda. Fajnie, że podpieracie się logika ekstraklasy, ale logika ekstraklasy jest też taka, że beznadziejne drużyny zbierają bęcki a my aktualnie jesteśmy lata świetlne za Lechia. Gładkie 3:0 dla gospodarzy.
|
Jak wyjdziemy z takim nastawieniem jak tydzień temu to po pierwszej połowie nie będzie już co zbierać.
|
Sam jestem ciekawy jak Stokowiec podejdzie do tego meczu. Wygrali tylko 2:1 pomimo świetnej gry a 4 dni po meczu ligowym rewanż i to w Danii.
Jak wystawi rezerwy to jest szansa - jak wymieni kilku zawodników to nie spodziewam się zwycięstwa. |
Każdy inny wynik jak zwycięstwo Lechii będzie niespodzianką mając na uwadze nasze absencje kadrowe oraz brak realnych wzmocnień składu.
|
Cytat:
Stokowiec musiałby wystawić rezerwy rezerw, żebyśmy obecnie mieli równorzędny skład. |
Cytat:
Kazdy punkt przywieziony z Gdańska będzie na wagę złota. Licze jakiś totalny fart z dupy, 17;30 niedziele tam bedzie taka patelnia ...(kto był na murawie w bursztynie to wie o czym pisze) ze wszytsko moze sie zdarzyć w tym 0-0 bez oddania strzału :) |
Cytat:
Inna sprawa że punkt w Gdańsku będzie z gatunku scenariuszy s-f. |
Czy jest gdzieś jakieś oficjalne info na temat kontuzji Bashy, Savicevica i Kuby?
Kuba ostatni mecz zagrał 13 kwietnia, minęło 3 i pół miesiąca i nadal nie gra. 3 kluczowych zawodników, a nie wiemy nic. Po meczu w Gdańsku nie oczekuję zbyt wiele. Jak nas napoczną szybko to będzie nieprzyjemnie. |
Będzie baaaardzo ciężko, ale nie mamy nic, zupełnie nic do stracenia (nawet 3:0 w takiej sytuaji to żadna siara dla nas) dlatego możemy sobie pozwolić paradoksalnie na względny luz bo w meczu ze Slaskiem szczególnie przy wyprowadzeniu pilki z pola karnego to mielismy taka panike, że do drugie zagranie koczłyo sie przejeciem Slaska,
a Lechia to nie sa juz takie ogórki |
Trzeba liczyć na Sławka, że szepnie o nas dobre słowo kolegom z szatni i pocisną tylko 2:0.
|
Cytat:
no tak, 24 stopnie wiec w sumie to idealna pogoda przy takim wietrze do grania w pilke :) szczegolnie w gdanskim inkubatorze, no ale to detal. jest juz kadra na mecz?? |
Spokojne zwycięstwo Lechii(2:0). Będzie kilka zmian w składzie, ale mają taką kadrę, że to wcale nie zadziała na naszą korzyść.
|
Szczerze to mam nadzieję, że Maciek Stolarczyk przestanie wymyślać z tym 4-3-3 i zagramy po staremu 4-4-1-1. Jako, że z Lechią raczej ciężko będzie o jakieś punkty (chyba, że nas zlekceważą) to chciałbym zobaczyć Buksę w pierwszej 11tce.
Mój skład na niedzielę: Buchalik Niepsuj-Wasilewski-Janicki-Sadlok Silva-Plewka-Boguski-Mak Drzazga Buksa Jakoś w innych drużynach potrafią postawić na młokosa w ofensywie (Bida, Jóźwiak) , a u nas cały czas strach przed odważnym postawieniem np. na Buksę. Kiedy jak nie teraz? Paweł już się nie nadaje na grę na szpicy. Nie z tą szybkością. Wiele nie ryzykujemy w tym meczu. Do boju Wisełko. |
Buchalik
Niepsuj-Klemenz-Janicki-Sadlok Silva-Boguski-Plewka Wojtkowski-Drzazga-Mak |
Przy tym jaki szpital jest wśród naszych kluczowych piłkarzy każda zdobycz punktowa będzie pozytywną niespodzianką.
Mimo wszystko trzymam kciuki za logikę ekstraklasy. |
Cytat:
Kamil Jóźwiak - 1998 Powiedz mi ile ten Bida zaliczyl minut w poprzednim sezonie, bo mam wrazenie ze gra tylko i wylacznie dlatego, ze jest mlodziezowcem. |
Patrząc na siłę zespołów jesteśmy bez szans. Ale Lechia może być myslami bardziej na meczu rewanzowym z Broendby. Może nas zlekceważa? Trzeba liczyć na cuda :)
|
Buchalik-Niepsuj Wasilewski Janicki,Sadlok,Silva,Klemens,Boguski,Wojtkowski,Ma k,Drzazga.
Myślę że na papierze będzie to 4-3-3,w rzeczywistości 4-5-1 |
Mam nadzieję że w sztabie wiedzą że Buksa zdobywa zainteresowanie zachodnich klubów a klub potrzebuje pieniędzy i musi promować młodych graczy.
Gramy trudny mecz w którym obecność w pierwszym składzie Buksy zamiast Brożka nie wpłynie znacząco na wynik spotkania więc czemu by nie? :> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl