MaLk napisał(a):

Ależ będzie rozsyłał. I dostanie każdy. Pojedynczą akcję lub, w przypadku zakupienia większych pakietów, odcinek zbiorowy akcji.
Nie siej fermentu.
Ze strony Beesfund:
Wszystkie akcje oferowane w serwisie Beesfund są imiennymi akcjami papierowymi. Projektodawca po zakończeniu projektu wysyła do użytkowników numerowane, ostemplowane i podpisane dokumenty akcji. Dodatkowo każdy inwestor jest wpisany do księgi akcjonariuszy.
Dla ułatwienia dodam, że uczestniczyłem już w innych emisjach na Beesfund i przychodziły najnormalniejsze na świecie akcje.
|
Pierwszy raz w tym uczestniczyłem, ale na stronie beesfund na tym dokumencie jest napisane "odcinek akcji zwykłych". Możliwe więc, ze nad przyjdą dokumenty potwierdzające nasze prawo do akcji o takim numerze, a oryginał zostanie zdeponowany w SA. Przecież powstałby niezły .......nik, gdyby ponad 9000 osób musiało się udać do siedzimy celem zwrotu akcji, jeżeli znajdzie się potencjalny kupiec. A tak zostaną poinformowani o fakcie dokonanym, a ten papierek będzie pamiątką.