The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.05.2019, 22:32
No bo nikt nie dostanie akcji, w trakcie wysylki z innymi nagrodami. Dostanie certyfikat o ich posiadaniu. To, ze na zadanie bedzie mogl je dostac to odrebna sprawa. O to mnie sie rozchodzi, gdyz wiele osob uwaza, ze klub bedzie wysylal akcje
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.05.2019, 22:44
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No bo nikt nie dostanie akcji, w trakcie wysylki z innymi nagrodami. Dostanie certyfikat o ich posiadaniu. To, ze na zadanie bedzie mogl je dostac to odrebna sprawa. O to mnie sie rozchodzi, gdyz wiele osob uwaza, ze klub bedzie wysylal akcje
Ależ będzie rozsyłał. I dostanie każdy. Pojedynczą akcję lub, w przypadku zakupienia większych pakietów, odcinek zbiorowy akcji.

Nie siej fermentu.

Ze strony Beesfund:

Wszystkie akcje oferowane w serwisie Beesfund są imiennymi akcjami papierowymi. Projektodawca po zakończeniu projektu wysyła do użytkowników numerowane, ostemplowane i podpisane dokumenty akcji. Dodatkowo każdy inwestor jest wpisany do księgi akcjonariuszy.

Dla ułatwienia dodam, że uczestniczyłem już w innych emisjach na Beesfund i przychodziły najnormalniejsze na świecie akcje.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.06.2019, 14:59
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ależ będzie rozsyłał. I dostanie każdy. Pojedynczą akcję lub, w przypadku zakupienia większych pakietów, odcinek zbiorowy akcji.

Nie siej fermentu.

Ze strony Beesfund:

Wszystkie akcje oferowane w serwisie Beesfund są imiennymi akcjami papierowymi. Projektodawca po zakończeniu projektu wysyła do użytkowników numerowane, ostemplowane i podpisane dokumenty akcji. Dodatkowo każdy inwestor jest wpisany do księgi akcjonariuszy.

Dla ułatwienia dodam, że uczestniczyłem już w innych emisjach na Beesfund i przychodziły najnormalniejsze na świecie akcje.
Pierwszy raz w tym uczestniczyłem, ale na stronie beesfund na tym dokumencie jest napisane "odcinek akcji zwykłych". Możliwe więc, ze nad przyjdą dokumenty potwierdzające nasze prawo do akcji o takim numerze, a oryginał zostanie zdeponowany w SA. Przecież powstałby niezły .......nik, gdyby ponad 9000 osób musiało się udać do siedzimy celem zwrotu akcji, jeżeli znajdzie się potencjalny kupiec. A tak zostaną poinformowani o fakcie dokonanym, a ten papierek będzie pamiątką.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.06.2019, 10:19
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy raz w tym uczestniczyłem, ale na stronie beesfund na tym dokumencie jest napisane "odcinek akcji zwykłych". Możliwe więc, ze nad przyjdą dokumenty potwierdzające nasze prawo do akcji o takim numerze, a oryginał zostanie zdeponowany w SA.
Odcinek zbiorowy akcji to, tłumacząc to najprościej jak się da, pełnoprawny dokument akcji zrobiony "zbiorczo" aby właśnie uniknąć konieczności wydawania pojedynczych akcji. Traktuje się go jak każdą pojedynczą akcję, jest oryginałem, papierem wartościowym (a nie "pamiątką"), tyle tylko, że w danym dokumencie znajduje się wskazana, większa od jednej, liczba akcji o wskazanych seriach i numerach. Można nim posługiwać się w obrocie dokładnie tak samo jak każdą inną akcją.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.