The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 11.05.2019, 11:50
UP. (simeone)

Ok, uważasz, że Lis zagrał bardzo dobrze, ja że poprawnie, bezbłędnie (chociaż pierwszy strzał co poszedł w poprzeczkę powinien odbić bo w sam środek), ale żadna z tych interwencji nie wymagała kunsztu i ja np. bym go winił za puszczony jakikolwiek strzał z tych co miał. Dobrze, że mamy spór w takiej kwestii a nie, czy zagrał źle czy fatalnie.

Jeśli chodzi o Vukana, to mecz musiałem oglądać pilnując dzieciaka więc być może akurat miałem pecha i nie widziałem aż tylu wielu strat o których tu mowa, a za to widziałem kilka dobrych zagrań. Jeśli faktycznie tak się kształtowały proporcję o których piszesz to, ok zagrał słabiej.

Do decyzji o karnym mnie nikt nie przekona. Karny jak dla mnie byłby wtedy kiedy w momencie oddawania strzału z głowy dostał tego strzała na pysk. Tutaj sam twierdzisz że było to już po zagraniu totalnie bez znaczenia dla dalszych losów, bo przecież do piłki Klemenz nie miał szansy dojść. Tak jak mówię takich przypadków w meczu jest kilka - kilkanaście. Bramkarza ręka jest tak samo uprawniona do gry w polu karnym jak głowa piłkarza z pola. Jeśli by tak samo dostał z głowy od obrońcy o żadnym karnym nikt by nie myślał (zresztą tak jak tutaj nikt na boisku o tym nie pomyślał, oprócz Stefańskiego)

Również nie zgadzam się z czerwoną na Vukanie. Faul i żółta kartka, ale nie czerwień. Nie była to 100% okazja do bramki a nadmiernej brutalności tam nie widziałem, zgarnia najpierw piłkę. Natomiast tutaj wracamy do faulu Burligii i czerwonej z Płockiem co również było dla mnie jakąś abstrakcją, że zobaczył kartkę, a że czerwoną to skandal
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 11.05.2019 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:22.