Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXV kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, Piątek 10 V, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10172)

Arkadiusz.Czerepach 07.05.2019 13:46

[XXXV kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, Piątek 10 V, godzina 20:30
 
https://zapodaj.net/images/1f926e1c868e1.png

Aktualna tabela:

https://zapodaj.net/images/2086863a5eb3d.png

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

https://zapodaj.net/images/ad9969c7a54be.png

stronka pokazująca h2h nie została zaktualizowana po rundzie zasadniczej.

Rywal ogólnie:
https://zapodaj.net/images/27a96686c5d1d.png

Rywal na wyjeździe:
https://zapodaj.net/images/35ac463b25247.png

Wisła ogólnie:
https://zapodaj.net/images/8add7fe2dc073.png

Wisła u siebie:
https://zapodaj.net/images/85c746296e2a4.png

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

https://zapodaj.net/images/03349c1e2bfbb.png

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

BlurgH 07.05.2019 14:38

Korona nie gra już praktycznie o nic (poza wyższym miejscem w tabeli), ostatnio im nie idzie, za to nasz niby rezerwowy skład zaczyna się docierać... IMO możemy powalczyć o 3 pkt. Byłoby sympatycznie, gdyby na mecz przyszło więcej ludzi niż ostatnio na Śląsk.

szym_ek 07.05.2019 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1539196)
Korona nie gra już praktycznie o nic (poza wyższym miejscem w tabeli), ostatnio im nie idzie, za to nasz niby rezerwowy skład zaczyna się docierać... IMO możemy powalczyć o 3 pkt. Byłoby sympatycznie, gdyby na mecz przyszło więcej ludzi niż ostatnio na Śląsk.

My też.;)

Zobaczyłbym Słomkę zamiast Boguskiego na prawej a reszta bez zmian.

ciacho 07.05.2019 14:53

Bogusiu nie grał ostatnio na prawej

iamironman 07.05.2019 14:59

Cytat:

Korona nie gra już praktycznie o nic (poza wyższym miejscem w tabeli), ostatnio im nie idzie, za to nasz niby rezerwowy skład zaczyna się docierać... IMO możemy powalczyć o 3 pkt. Byłoby sympatycznie, gdyby na mecz przyszło więcej ludzi niż ostatnio na Śląsk.

Czyli zgodnie z logiką ekstraklasy oraz klasą naszego golkipera marzę o remisie, a typuję 0-3 :-(

szym_ek 07.05.2019 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1539198)
Bogusiu nie grał ostatnio na prawej

Widzę pomoc od lewej Peszko - Drzazga - Słomka

BlurgH 07.05.2019 15:21

Czy któryś z podstawowych rekonwalescentów ma szansę wrócić na ten mecz? (Kuba, Basha, Sadlok) ? Bo sie pogubiłem w listach kontuzjowanych...

wolfy 07.05.2019 16:08

Korona podobno ma też wystawić jakichś juniorów w składzie od tego meczu.

gizmowisla 07.05.2019 16:59

Fajnie jakby na ten mecz obydwaj trenerzy wystawili jak najwiecej mlodziezy

Wehrmacht 07.05.2019 17:29

W CLJtce przegralismy z Korona niedawno wiec nie wiem czy tak fajnie.

Karherop 07.05.2019 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1539197)
My też.;)

Zobaczyłbym Słomkę zamiast Boguskiego na prawej a reszta bez zmian.

E tam, w kolejce czeka też inny talent Paweł Brożek , a Kolar pójdzie na skrzydło :)

wolfy 07.05.2019 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1539212)
E tam, w kolejce czeka też inny talent Paweł Brożek , a Kolar pójdzie na skrzydło :)

Wyleczył się Paweł?

Karherop 08.05.2019 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1539217)
Wyleczył się Paweł?

On i Basha trenują i są gotowi do gry.

mitmichael 09.05.2019 13:22

Mecz poprowadzi Daniel Stefanski - to długo sobie odpoczał od sedziowania

piotrex007 09.05.2019 15:28

Z góry było wiadome, że będzie odpoczywał tylko jedną kolejkę. Inna sprawa, że jak już go dawać, to lepiej do meczu "o nic", niż gdyby znów miał mieszać w walce o mistrzostwo, czy spadek ;) Gdybyśmy byli w lepszej albo gorszej sytuacji w tabeli nie chcielibyśmy, by on sędziował, ale w obecnej sytuacji to obiektywnie najlepszy wybór dla niego, skoro już musiał się znaleźć w obsadzie sędziowskiej tej kolejki.

Wehrmacht 09.05.2019 16:03

jak dla mnie powinien byc zlodziej i drukarz wygwizdany na poziomie Carlitosa w meczu z Legia.

fansorina 09.05.2019 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1539255)
jak dla mnie powinien byc zlodziej i drukarz wygwizdany na poziomie Carlitosa w meczu z Legia.

:haha: :lol:

Karherop 09.05.2019 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1539246)
On i Basha trenują i są gotowi do gry.

Okazuje się że Wasyl też jest już zdrowy.

I tym samym Stolar już może wystawić cała jedenastkę z seniorów bez żadnego młodzieżowca.
Mam nadzieję że do tego jednak nie dojdzie, bo za niespełna 3 miesiące mamy nowy sezon a wtedy nie będzie zmiłuj...
Liczę że od początku zagra ktoś z dwójki Grabowski/Slomka.

Levis88 09.05.2019 20:54

Idealny mecz żeby wypróbować Słomkę od pierwszej minuty.

Karherop 09.05.2019 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1539262)
Idealny mecz żeby wypróbować Słomkę od pierwszej minuty.

Eksperymenty w obronie już były, to teraz po jej ustabilizowaniu może pora na ofensywe?

PvD 09.05.2019 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1539262)
Idealny mecz żeby wypróbować Słomkę od pierwszej minuty.

Wieści z R22 mówią, że chłopaka nie ma w kadrze meczowej.

Levis88 10.05.2019 04:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1539263)
Eksperymenty w obronie już były, to teraz po jej ustabilizowaniu może pora na ofensywe?

Tak, pora sprawdzić czy koleś jest w stanie wnieść coś do drużyny. W pierwszej lidze miewał przyzwoite mecze.
Fizycznie i szybkościowo wygląda nieźle.

tas de fleia 10.05.2019 06:33

Nie śledziłem dokładnie jego meczów w pierwszej lidze, ale sądząc po ostatnim półroczu, w którym został kompletnie odstawiony to zapewne szału nie było. Mnie Wojtek niezbyt przekonuje, powiedziałbym że gra na alibi. Wiem że to młody chłopak, ale jednak na jego pozycji albo idziesz na przebój albo nie... Pod tym kątem bardziej podobał mi się Śliwa, który dostał mniej minut, ale grał odważniej od Wojtka. Nic co prawda z tego nie wynikało, ale nie było bojaźni, próbował wchodzić w dryblingi. W związku z ilością minut, którą na razie dostali, ja w pierwszym składzie chętniej zobaczyłbym właśnie Śliwę.

sandomingo 10.05.2019 07:08

Stolar na konferencji powiedział wyraźnie, że wystawi najmocniejszy skład. Czyli coś w rodzaju:
Lis - Bury, Wasyl, Klemenz, Pietrzak - Peszko, Basha, Vukan, Kolar - Drzazga, Brożek.

Znając życie to pewnie zakręci się wokół remisu...

swiety37 10.05.2019 08:45

Nie sądzę by Stolarczyk wystawił od razu Wasilewskiego. Lepiej niech u siebie zagra Hoyo, a Wasyl niech się szykuje na Gdynię.

ciacho 10.05.2019 09:47

Najmocniejszy skład na daną chwilę wcale nie oznacza najlepszych (w teorii) indywidualnie zawodników.

Karherop 10.05.2019 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1539269)
Stolar na konferencji powiedział wyraźnie, że wystawi najmocniejszy skład. Czyli coś w rodzaju:
Lis - Bury, Wasyl, Klemenz, Pietrzak - Peszko, Basha, Vukan, Kolar - Drzazga, Brożek.

Znając życie to pewnie zakręci się wokół remisu...

Jednocześnie wspomniał, że ma w głowie że już w poniedziałek gramy z Arką w Gdynii. Jeśli gdzieś ma zagrać Wasyl/Basha to lepiej aby byli gotowi na Gdynię. Tam Arka pojdzie na noże, natomiast z Koroną gramy sparingowo...

@tas de fleia
Osobiście ogladałem wiele razy Śliwę w meczach CLJ i kompletnie mnie chłopak nie przekonuje.. przychodził ze statusem gwiazdy Starachowic i oczekiwania miałem w stosunku do niego dużo większe..

Jeśli Słomki dzisiaj nie będzie w kadrze to znak, że Stolar faktycznie chce go odpalić. Ja akurat ubolewam, bo wierzyłem że jednak w końcu odpali. Nie zdziwię się zresztą jeśli znajdzie zatrudnienie w inny klubie ekstraklasy, choćby przez wymogi regulaminiowe.

Po słowach z konferencji Stolarczyka można się zresztą zastanawiac, kogo chce od nas odpalić, biorąc pod uwagę ze mamy tak szczupłą kadrę. Wojtkowski? Słomka? Tobiasz W? Tutaj nawet nie ma w kim przebierać.

Ogryzek 10.05.2019 11:25

Mówiąc szczerze kluczowa jest tutaj wiedza jaki mamy budżet płacowy na przyszły sezon. Bo może się okazać że nie jest bardzo tragicznie a tylko tragicznie :) Może wiedząc że będzie odrobinę lepiej mamy już innych piłkarzy wypatrzonych w myśl zasady - lepsze jest wrogiem dobrego. Choćby tylko odrobinę lepszych. Nie ma co patrzeć tylko "tu i teraz" nie wiedząc ile grosiwa mamy zarezerwowane dla kopaczy. Tak ja to widzę.

tommiyacht 10.05.2019 11:51

dokladnie, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Przykładowo taki Pietrzak zupełnie mnie nie przekonuje, a wręcz irytuje. Ale w naszej sytuacji ciezko byloby go zastapic

swiety37 10.05.2019 13:30

Pietrzaka bardziej szkoda ze względu na szatnię.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl