
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
Co się mogło stać w przerwie między rundami? Kolejki 21-24 to było pokłosie perturbacji przedsezonowych, w tym zgrupowanie w Turcji w którym normalnie przepracowano 2 dni. I to się odbiło na formie nie tylko Lisa, a całego zespołu. A jakoś Lisowi się najbardziej oberwało, wg mnie niesłusznie.
Później doszła kwestia perturbacji z całą linią obrony o której wszyscy wiemy. Pare bramek zawalił Sadlok, kilka Burliga, pare strat Plewki. Każdy ma coś na sumieniu. A to że Lis został kozłem ofiarnym? Kibice zawsze takiego szukają i potrzebują Jedyny mecz który ewidentnie zawalił to mecz z Piastem. Przemotywowanie odbiło się zresztą nie tylko jemu w tym meczu. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|