The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.05.2019, 20:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jak to złe wybicie pod presją to nie jest babol ? To czym to jest skoro pilkarz pod presja jest przez 90 minut? To jest brak chlodnej głowy, czyli popełnia bład czyli babola
Z racji ze troche ogladam, wskaz przyklady o ktorych mowisz powyzej, tych bardzo pewnych ktorzy walą babole - dla mnie Plach to nr 1 w lidze jak coś.

czy zagral dobry mecz z Gornikiem? Imho zagral poprawnie, bo jak bedziemy sie jarali tym ze nic nie zajebał... to słabo to wyglada.

Brak konsekwencji ? od poczatku znasz moje zdanie nt. Lisa bo wiele razy byla polemika i ono sie nie zmienia - z mojej strony. Z Twojej zmienia sie rownie, ale pewnie zaprzeczysz.
Nasz srodek radził sobie z Gornikiem dobrze bo sie swietnie na Gornika przygotowalismy taktycznie. Tylko i wylacznie, podkreslali to nawet zawodnicy (zarowno Zabrza jak i Nasi) takze gloryfikowanie Plewki bardzo słabe. Pokaż statystyki tej mocnej "8" inne niz ze przebiegł najszybciej. Grał i tak nieźle, bo nie zrobil czego co robi prawie zawsze - daje swojemu na konia, tudziez kanapke dla przeciwnika.

wrócmy do czasów Pawelków, i zadajmy to samo pytanie by ocenić bramkarza;
Czy czujesz sie pewnie jak pilka leci w jego kierunku. To bardzo proste pytanie, bardzo. Na plus z mojej strony dla niego, niektore zagrania nogami. I tylo.
Skoro dla Ciebie Plach to nr 1 to pytanie czy oglądałeś mecz z Legią. Zaskoczę Cię ale kilka razy pomylił się przy wykopach, a Piast grał przez niego o wiele mniej niż my przez Lisa. Do tego dwa razy przeszły obok niego dośrodkowania wzdłuż linii i nie zablokował. Co nie zmienia faktu że bronił bardzo dobrze i wygrał Piastowi mecz.
Nie ma bezbłędnych bramkarzy, a z Zabrzem Lis zagrał dobry mecz. Ze Śląskiem zresztą też.

Co do Plewki, to zwyczajnie jesteś śmieszny. "Przygotowaliśmy się taktycznie na Górnika, to nie zasługa Plewki że dobrze zagrał". Serio?
No to super że Boguski z Saviceviciem ogarnęli środek pola dwóch na trzech (zwłaszcza że Zabrze ma świetny jak na E-klasę).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2019 o godz. 20:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.05.2019, 10:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Skoro dla Ciebie Plach to nr 1 to pytanie czy oglądałeś mecz z Legią. Zaskoczę Cię ale kilka razy pomylił się przy wykopach, a Piast grał przez niego o wiele mniej niż my przez Lisa. Do tego dwa razy przeszły obok niego dośrodkowania wzdłuż linii i nie zablokował. Co nie zmienia faktu że bronił bardzo dobrze i wygrał Piastowi mecz.
Nie ma bezbłędnych bramkarzy, a z Zabrzem Lis zagrał dobry mecz. Ze Śląskiem zresztą też.

Co do Plewki, to zwyczajnie jesteś śmieszny. "Przygotowaliśmy się taktycznie na Górnika, to nie zasługa Plewki że dobrze zagrał". Serio?
No to super że Boguski z Saviceviciem ogarnęli środek pola dwóch na trzech (zwłaszcza że Zabrze ma świetny jak na E-klasę).
pomylił się przy wykopach tzn miał wybijać na lewo a wybił na prawo? Rozumiem ze siedziałęś na ławce z Waldkiem

że tak zapytam Panie manipuatorze. Cytat który zamieściłeś to z jakiej bajki Liczę na odpowiedź.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 06.05.2019 o godz. 11:33.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 06.05.2019, 17:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
pomylił się przy wykopach tzn miał wybijać na lewo a wybił na prawo? Rozumiem ze siedziałęś na ławce z Waldkiem

że tak zapytam Panie manipuatorze. Cytat który zamieściłeś to z jakiej bajki Liczę na odpowiedź.
To nie jest cytat tylko parafraza Twojego postu, zwyczajnie mi się nie chciało wklejać na komórce. Sens zachowany.

@wiesniak842
Ty może specjalnie po nim nie jedziesz, ale kilka osób przegina od dłuższego czasu. Zwłaszcza po dobrych meczach Lisa, kiedy na siłę szuka mu się błędów a olewa dobre interwencje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.05.2019 o godz. 17:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 06.05.2019, 17:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie jest cytat tylko parafraza Twojego postu, zwyczajnie mi się nie chciało wklejać na komórce. Sens zachowany.

@wiesniak842
Ty może specjalnie po nim nie jedziesz, ale kilka osób przegina od dłuższego czasu. Zwłaszcza po dobrych meczach Lisa, kiedy na siłę szuka mu się błędów a olewa dobre interwencje.
Nie popadajmy w paranoje... Koleś zapieprzył nam ósemke i nie ma nic na jego usprawiedliwienie, nie ma co doszukiwać się tych legendarnych dobrych wykopów bo bywały mecze, że piłka po ziemi zatrzymała się na nodze przeciwnika.

babol to babol i trzeba o tym wspominać. Po to jest forum, widziałem babola, szczęście miał, że sędzia odgwizdał spalonego. W meczu z Płociem też nieudolnie i za późno wychodził sam na sam... Nie chciało mi się nawet o tym pisać.

Słabo broni to o tym piszemy, wybroni mecz to też wspomniemy (szkoda, że nie da nam szansy). Póki co jest babol za babolem i grupa spadkowa - nie widzę sensu przeinaczania faktów.

Tak jak ktoś wspominał wcześniej - trener też dostrzegł babole i w tak ważnym meczu derbowym postanowił wymierzyć plaskacza i posadzić na ławe... Bardzo ryzykowne było wstawianie buvhala po takiej przerwie w tak prestiżowym meczu, widocznie trener widział w tym mniejsze ryzyko niż postawienie na Lisa.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.05.2019 o godz. 21:50.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:59.