
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline |
#1
|
|
Co do rytualnego hejty na Lisa to nie chodzi jedynie o jego interwencje a o "świetną" grę nogami, większość jego dalekich piłek była do nikogo a i parę razy krótkimi podaniami spowodował kontrę albo grał naszym obrońcom na przysłowiową minę.. do tego dodać kolejną bramkę którą puścił między nogami (na szczęście ze spalonego). To wszystko jest argumentem pozwalającym stwierdzić że musimy sprowadzić jakiegoś bramkarza bo bez rywalizacji rozwój sportowy Lisa nie będzie przebiegał prawidłowo. Ja ciągle wierzę że będzie z niego dobry bramkarz ale potrzebna mu konkurencja do walki w składzie
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|