pepe72 napisał(a):

Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.
Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
|
A Śląsk na papierze ma zły skład? Nie, tam im się zwyczajnie nie chce biegać na treningach. Lenczyk, którego kiedyś wylali a powinni mu pomnik postawić bo zrobił wynik ponad stan, idealnie podsumował to bagno. Grać nie potrafią i tego już ich nie nauczę bo są słabymi piłkarzami ale mogę spowodować, że będą szybciej biegać. Tak to niestety wygląda na krajowym podwórku.
Faktem jest oczywiście, że Stolarczyk "ogarnia" i to nawet nadspodziewanie dobrze ale w polskiej lidze nie przeceniałbym czegoś więcej od atmosfery i zaangażowania.