
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#91
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#92
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#93
|
|
Tak po Jego stracie. Ale sporo ataków rozbił. Plewka ofensywnie lepszy ale defensywnie lepiej zagrał Szot. fakt faktem, ze z beznadziejnie słabym rywalem
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#94
|
|
Olaf Nowak pokazał się wczoraj całkiem ciekawie. Dlaczego zrezygnowaliśmy z Niego? Nie pisze że to mega talent ale wyglądał wczoraj solidnie. Widziałem Go również wcześniej w kilku meczach i prezentował się solidnie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#95
|
|
Do krytykujących Lisa "za całokształt".
Dajcie sobie siana. W tym meczu (wg Weszło) był najlepszy. Więc nie ma co go w każdym temacie meczowym krytykować! ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#96
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#97
|
Nie mam pretensji do Szota ale jego gra defensywna to było zwykle stanie przed stoperami i próby wybijania piłek. Nie twórzmy mitów. Trzeba to potraktować w kategorii doświadczenia dla tych zawodników, ale będzie to miało sens jeśli rzeczywiście zostaną w Wiśle (nawet na wypożyczeniach) na przyszły sezon i będą grali (gdziekolwiek). ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#98
|
|
Nikt z niego nie zrezygnował. On odszedł od nas, w zamierzchłych, ciemnych czasach, jak młodzi byli traktowani po macoszemu i inne kluby, szczególnie właśnie Zagłębie Lubin zabrało paru zdolnych dzieciaków. To jeden z tych wypadków.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#99
|
|
Kto jeszcze oprócz Nowaka wtedy odszedł? Adam Buksa?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#100
|
Zresztą gruby włożyć wczoraj Bashe koło Szota i Wasyla obok Hoyo to obraz gdy mogłyby być zupełnie inny. Buksa u nas bardzo krótko trenował, wyjechał na pół roku do Hiszpanii i potem wrócił już do Lechii |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#101
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#102
|
|
Nasza obrona stała na 16 metrze, bo pomoc nie potrafiła się utrzymać przy piłce. Boguski to nie jest zawodnik pod walkę w środku pola. Tym bardziej Szot. Nie wiem jak można oceniać, że zagrał lepiej niż tydzień temu. On po prostu wspomagał defensywę jak tylko mógł, ale nic wielkiego z tego nie wynikało. Ani nie notował jakieś wielkiej ilości przechwytów, ani nie jeździł na tyłku w stylu Pola Lloncha, piłką nic nie grał - generalnie jak można było się spodziewać po nieopierzonym stoperze grającym w seniorskiej drużynie na nie swojej pozycji grał w piłka parzy. Uciekał od gry i nic dziwnego. Lis walił długie piły nie dlatego, że się uparł tylko dlatego, że nie za bardzo miał kto rozgrywać. Przez jakiś czas to działało. Potem przestało.
Środek pomocy to serce drużyny, jak jest grany przez dwóch gości, którzy nie czują takiej gry - w dodatku jednego juniora i jednego gościa po kontuzji to nie ma się co spodziewać, że nie oddamy pola. Przegraliśmy w środku z kretesem, a że bronimy słabo nawet w pierwszym składzie na murawie to Zagłębie miało autostradę do bramki. Jeżeli mam się dopatrywać jakichś pozytywów wśród juniorów to właśnie Hoyo i zmiennicy skrzydłowi. Ewentualnie Grabowski. Na pewno nie Szot, który po prostu pozorował grę (nie ze swojej winy). Jeśli wyjdziemy na Śląska z dwoma nominalnymi środkowymi pomocnikami to mamy spore szanse na wygraną, nawet z juniorami w składzie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#103
|
|
Trochę się mylisz w swoim wywodzie : Szot całe życie grał na pozycji defensywnego pomocnika, a dopiero od roku cofnięto go na środek obrony. Tak mówił w jednym wywiadzie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#104
|
|
W porządku, ale w meczu z Zagłębiem nasz środek pola nie istniał, Szot miał paskudną stratę po której padł gol i generalnie nie zasłużył na jakieś specjalne pochwały. Na krytykę też, bo skład był jaki był, ale to tyle.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#105
|
|
Kontynuując, to za 3 lata gość będzie miał 210cm wzrostu i będzie musiał przejść do sekcji koszykarskiej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#106
|
|
Pierwsza bramka kontratak po stracie Brożka, druga atak pozycyjny Sosnowca i wcześniejsze nieudolne wybicie Peszki.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|