The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.04.2019, 11:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
kolejny mecz który chciało sie ogladac i ogladało sie bardzo dobrze.
Patrząc na papier, remis brałbym w ciemno.
Szkoda ze Lis s.......ił ten mecz, dlatego na Lubin postawiłbym na tego typa z Opola (imho, tak sie robi kariere)
Mateusz juz wystarczająco nam meczy s.......ił, czas na ławkę albo do Szamotuł na naukę.
W drużynie póki co mały szpital.
Taaa, postawmy na bramce kolesia który nigdzie się nie załapał w najważniejszym meczu sezonu. Tak się nie robi kariery tylko strzela sobie w stopę. Praktycznie zawsze kiedy nowy wchodzi za starego i zamiata wynika to z tego że trener od dawna widział w tym młodym potencjał ale bał się ryzykować. To nie jest tak że grał chujowo na treningach, ale trener powiedział sobie "i tak nie będzie gorszy od poprzednika" i go wpuścił...

Widziałeś go chociaż raz w życiu w akcji? Czy po prostu zakładasz że każdy z ulicy będzie lepszy od Lisa? Co oczywiście jest bzdurą, bo Lis broni trudne piłki pomiędzy okazjonalnymi babolami i świetnie gra nogami.

Siedziałby na ławie gdyby nie pech Buchalika, a ten koleś z Opola jest u nas tylko po to, żeby w przypadku kartki lub kontuzji naszego ostatniego bramkarza w kadrze rękawic i dresu nie musiał zakładać Rafał Boguski. Nie mamy ławki i tyle w temacie - wymyślanie debilnych rozwiązań niczego tu nie zmieni.
Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby.

Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.