
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Widziałeś go chociaż raz w życiu w akcji? Czy po prostu zakładasz że każdy z ulicy będzie lepszy od Lisa? Co oczywiście jest bzdurą, bo Lis broni trudne piłki pomiędzy okazjonalnymi babolami i świetnie gra nogami. Siedziałby na ławie gdyby nie pech Buchalika, a ten koleś z Opola jest u nas tylko po to, żeby w przypadku kartki lub kontuzji naszego ostatniego bramkarza w kadrze rękawic i dresu nie musiał zakładać Rafał Boguski. Nie mamy ławki i tyle w temacie - wymyślanie debilnych rozwiązań niczego tu nie zmieni. Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby. Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|