The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.04.2019, 12:49
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki
Setka Kołata
Karny Pietrzaka
Gol że spalonego Boguskiego
Strzał Savicevicia

A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.04.2019, 13:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki
Setka Kołata
Karny Pietrzaka
Gol że spalonego Boguskiego
Strzał Savicevicia

A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości.
Do najlepszej na wiosnę to dopiero pojedziemy w sobotę.
Wczorajszy mecz przyzwoity, mogło skończyć się w każdą stronę, remis sprawiedliwy. Szkoda punktów w Sosnowcu, bo dziś bylibyśmy już pewni swego...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.04.2019, 13:59
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Do najlepszej na wiosnę to dopiero pojedziemy w sobotę.
Wczorajszy mecz przyzwoity, mogło skończyć się w każdą stronę, remis sprawiedliwy. Szkoda punktów w Sosnowcu, bo dziś bylibyśmy już pewni swego...
Obaj mamy rację, bo Piast był najlepszy na wiosnę do 4 kwietnia a po 29 kolejce jest najlepsze Zagłębie...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.04.2019, 14:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki
Setka Kołata
Karny Pietrzaka
Gol że spalonego Boguskiego
Strzał Savicevicia

A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości.
Bo nie ma jakości w tej drużynie. Kolar nie radzi sobie w grze, Drzazga jest od niego lepszy. Poza tym wg mnie Wojtkowski więcej daje drużynie niż Kolar. Ogólnie masa strat Piast fajnie piłką operuje a my 2 podania i strata. Na palcach 1 ręki można policzyć u nas ile my zrobiliśmy akcji do przodu gdzie wymieniliśmy chociaż 5 dokładnych podań po ziemi.
Gdyby nie Sławomir to wyglądałoby to źle, ale śmiem twierdzić, że jakby był Kuba, to byśmy to wygrali
Ostatnio edytowane przez regan : 07.04.2019 o godz. 14:40.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:09.