
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki Setka Kołata Karny Pietrzaka Gol że spalonego Boguskiego Strzał Savicevicia A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#2
|
Wczorajszy mecz przyzwoity, mogło skończyć się w każdą stronę, remis sprawiedliwy. Szkoda punktów w Sosnowcu, bo dziś bylibyśmy już pewni swego... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
|
Obaj mamy rację, bo Piast był najlepszy na wiosnę do 4 kwietnia a po 29 kolejce jest najlepsze Zagłębie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#4
|
Gdyby nie Sławomir to wyglądałoby to źle, ale śmiem twierdzić, że jakby był Kuba, to byśmy to wygrali
Ostatnio edytowane przez regan : 07.04.2019 o godz. 14:40.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|