The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ShadyUW
Junior Member
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.04.2019, 12:03
https://www.facebook.com/ultrawisla/..._post_reaction

Tutaj post z informacją o zbiórce. Ze względów technicznych pieniądze trafiają na konto TS, który będzie nam regularnie podawać jego stan, a my będziemy podawać tę wiadomość dalej.

Potem natomiast TS przeleje pieniądze na konto Wisły SA i podamy potwierdzenie przelania pieniędzy.

W przypadku gdyby udało się zebrać więcej niż potrzeba, całą nadwyżkę przekazujemy na budowę boiska dla Akademii.

Jutro wjeżdża natomiast na licytację z zyskiem na rzecz akcji przedmiot-petarda
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.04.2019, 19:00
ShadyUW napisał(a):Wyświetl post
https://www.facebook.com/ultrawisla/..._post_reaction

Tutaj post z informacją o zbiórce. Ze względów technicznych pieniądze trafiają na konto TS, który będzie nam regularnie podawać jego stan, a my będziemy podawać tę wiadomość dalej.

Potem natomiast TS przeleje pieniądze na konto Wisły SA i podamy potwierdzenie przelania pieniędzy.

W przypadku gdyby udało się zebrać więcej niż potrzeba, całą nadwyżkę przekazujemy na budowę boiska dla Akademii.

Jutro wjeżdża natomiast na licytację z zyskiem na rzecz akcji przedmiot-petarda
Zużyta raca, bielizna Miśka, czy darmowa porada prawna u Sarapaty?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.04.2019, 19:45
Peter‏ @PZgraja

W odpowiedzi do @serekc2 @miszka86 @SociosWisla
Ja się zastanawiam czy się będziemy co dwa tygodnie zrzucać bo to trochę spuszczanie kasy w kiblu. Za 40 koła to można chłopakom z akademii obóz zorganizować albo wysłać na jakiś fajny turniej.


................ dobre pytanie co ?
Odpowiedz cytując
red01
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.04.2019, 19:50
Mintokur napisał(a):Wyświetl post
Peter‏ @PZgraja

W odpowiedzi do @serekc2 @miszka86 @SociosWisla
Ja się zastanawiam czy się będziemy co dwa tygodnie zrzucać bo to trochę spuszczanie kasy w kiblu. Za 40 koła to można chłopakom z akademii obóz zorganizować albo wysłać na jakiś fajny turniej.


................ dobre pytanie co ?
No no, a pieniądze bogatych zamiast leżeć na kontach bankowych mogłyby być rozdane na [tu miejsce na pomysły, jeden lepszy od drugiego i słuszniejszy]
Świat tak nie działa. Ktoś zbiera, ktoś wpłaca, ktoś inny to zlewa, a ktoś inny organizuje swoją zbiórkę bo mu się coś nie podoba. Takie życie przyjacielu.
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.04.2019, 19:55
Pisałem w tej sprawie o poranku w dniu dzisiejszym. Więc tylko zacytuje mój pogląd.

Kto nie rozumie tego zakazu to niech zapali sobie race w domu oglądając mecz w TV
a nawet pokrzyczy o paleniu żydów w obecności swojej całej rodziny ,
a nie pośród dzieciaków z Młodej Armii Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:52.